مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

زندگی جورجینا رودریگز مستند نتفلیکس شد

با توجه به این که همسر جورجینا رودریگز، کریستیانو رونالدو، فوتبالیست مشهور است و باز با توجه به این که خود جورجینا حالا ثروتی ۲۰ میلیون پوندی برای خودش به هم زده، طرفدارانش از زندگی تجملاتی وی که مملو از ماشین های اسپرت، قایق های تفریحی، لباس ها و جواهرات گرانقیمت است، متعجب نخواهند شد. با این حال، زندگی او همیشه این قدر لوکس نبوده است.

روزیاتو – تنها هفت سال پیش، خانم رودریگز که آن زمان ۲۰ سال سن داشت، در حال گذران زندگی بسیار معمولی تری بود. او در شهر بریستول به عنوان خدمتکار فعالیت و حقوقی معادل ۱۲۵ پوند در هفته دریافت می کرد. او همزمان که به عنوان پرستار بچه کار می کرد به کلاس های زبان انگلیسی و رقص هم می رفت.

جورجینا رودریگز

اما شرایط این مدل اسپانیایی قطعا تغییر کرده است. پس از این که رونالدو در تابستان با منچستر قرارداد امضا کرد، او به همراه چهار فرزندش ـ و دوتای دیگر که در راهند و سال بعد به جمع شان اضافه خواهند شد ـ به چشایر آمد. حالا همسایه هایشان وین رونی، رحیم استرلینگ و هری مگوایر هستند.

او هم اکنون با برندهای مشهور سوئیسی و ایتالیایی همکاری دارد. همچنین طراحان مد نظیر گوچی و شوپارد نیز در صفحه ی اینستاگرام او با وی همکاری می کنند. و برندهای مشهور بریتانیایی هم مدام به او پیشنهاد مبالغ بالا برای تبلیغ محصولات شان را می دهند. منابع نزدیک به خانم رودریگز ـ که بیشترین تعداد دنبال‌کننده را در بین زنان اسپانیا دارد ـ می گویند که او قصد دارد با برندهای بریتانیایی فعالیت گسترده ای را شروع کند. جورجینا قرار است با برند انگلیسی پریتی لیتل تینگ، و شرکت یوگای Alo Yoga قراردادهایی را امضا کند.

به گزارش دیلی میل، حالا جورجینا رودریگز ۲۷ ساله قرار است در یک سریال مستند نتفلیکسی درباره ی زندگی اش نقش آفرینی کند. نتفلیکس می خواست که این سریال مستند را قبل از کریسمس منتشر کند اما آمدن رونالدو از تورین به انگلیس در ماه سپتامبر مطالب جدیدی را برای تهیه کنندگان فراهم کرد.

آلوارو دیاز مدیر بخش سرگرمی نتفلیکس اسپانیا می گوید که این مستند روند زندگی جورجینا ردوریگز را دنبال کرده و نشان خواهد داد که چگونه او از کار به عنوان فروشنده ی لباس های مارک به پوشیدن آن ها بر روی فرش قرمز رسیده است.

جورجینا رودریگز

در این مستند حضور جورجینا رودریگز در جشنواره فیلم کن و گرند پری موناکو به همراه کریستیانو به تصویر کشیده خواهد شد. از زندگی خصوصی این فوتبالیست هم چیزهایی به نمایش در خواهد آمد اما به گفته ی منابع، او نقش کوتاهی در این مستند خواهد داشت.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.