مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

تبلیغات

بازار به طور مداوم تغییر می کند. خانواده‌ها مکان زندگی خود را تغییر می‌دهند، فرهنگ‌های مردم تغییر می‌کند. سطح درآمد مشتریان نیز به طور مداوم در حال تغییر است. این به معنی تغییر در سبک زندگی، نیازها و عادات خرید است. به این نکته نیز توجه کنید که همراه با تغییراتی که در مخاطبان‌تان ایجاد می‌شود، شما نیز باید کمپین‌های تبلیغاتی جدیدی را شروع کنید.
بهترین روش تبلیغ تبلیغات هدفمند است یعنی نمایش کالا یا خدمات شما در صفحه هایی با موضوعات مشابه است مثلا شما اگر آژانس مسافرتی دارید که تمایل دارید تورهای ترکیه را تبلیغ کنید می توانید با سفارش تبلیغ در داخل بخش گردشگری مجله بهترین بازخورد و نتیجه را بگیرید

اگر شما صاحب کسب و کاری در موقعیت جغرافیایی جنوب تهران هستید بهترین گزینه تبلیغ در انعکاس ری است !چرا؟

  • اولین و قدیمی ترین و جامع ترین پایگاه خبری جنوب استان تهران
  • مخاطب خاص برای شهرستان ری و جنوب تهران
  • ماندگاری تبلیغات انتخابی شما برای مدت زیادی در گوگل
  • طیف گسترده ای از ادارات ؛مدیران صنایع ؛صاحبان کسب و کار و شهروندان برای بازار هدف
  • تبلیغات با بازخورد بالا
  • قیمت مناسب

شما می‌توانید با استفاده همزمان از چندین راهکار تبلیغاتی در انعکاس ری ، پیام خود را به تعداد بیشتری از مخاطبان برسانید و با هم‌افزایی روش‌های مختلف، به نتیجه مطلوب خودتان برسید. با ما تماس بگیرید تا بسته متناسب با نیاز شما را پیشنهاد دهیم.

تعداد، سایز و موقعیت بنرها در انعکاس ری با محاسبه معیارهای تحلیل آنلاین، بهینه شده است. بازدیدکننده‌های ما از طریق موبایل، لپ‌تاپ و رایانه شخصی، بنر شما را می‌بینند.

پوش نوتیفیکیشن، سرویس نوینی است که در مقایسه با روش‌های مشابه (ارسال پیامک و …) اثربخشی بالاتری دارد. در این روش، پیام تبلیغاتی شما (شامل عکس، تیتر، همراه با متنی کوتاه) برای مشترکین ما ارسال می‌شود.

این روش به دلیل بهبود «تصویر برند» (Brand Image) در ذهن مخاطب، روز‌به‌روز از طرف برندهای بزرگ مورد استقبال واقع می‌شود. در این نوع تبلیغ، برند شما از محتوایی حمایت می‌کند که آگاهی‌دهنده است و مخاطب آن را دوست دارد.

ما در بخش ری شناسی به معرفی اصناف ادارات و مشاغل ری نیز پرداخته ایم شما می توانید با سفارش این نوع تبلیغ ضمن معرفی شغل و خدمات خود یک صفحه همیشگی در سایت ما داشته باشید و در بانک اطلاعات مشاغل ری همیشه در دسترس مخاطبان ما باشید

انعکاس اخبار مرتبط با کسب‌وکار یا محصولات شما در رسانه معتبر و مجوز دار انعکاس ری ، نگاه‌ها را به نام‌ونشان شما جلب می‌کند. علاوه بر آن، با لینک دادن به سایت خودتان می‌توانید ترافیک و سئوی سایت‌تان را بهبود دهید.