مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تاکید فرماندارشهرستان ری بر تامین و حفظ سلامت دانش آموزان در مدارس

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: آموزش حضوری موجب برقراری ارتباط عاطفی بین معلمین و دانش آموزان می شود که در صورت فراهم شدن شرایط برگزاری کلاس های حضوری در مدارس بایستی تامین و حفظ سلامت دانش آموزان در اولویت قرار گیرد.

0 18

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در آئین جشن مهر و آغاز سال تحصیلی ۱۴۰۱-۱۴۰۰ در دبستان تزکیه محله دولت آباد شهرری گفت: ارتقاء سطح و محتوا آموزش موضوعی است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و صاحبنظران بوده و مسئولین نیز برای افزایش کیفیت آموزش در مدارس تلاش می کنند زیرا تعلیم و تربیت هدفمند دانش آموزان زمینه آینده سازی کشور را فراهم می کند.

معاون استاندار تهران افزود: در دهه‌های اخیر تغییرات گسترده ای در نظام آموزشی صورت گرفت که زمینه پیشرفت کشور در حوزه های مختلف علمی شد و امروز نیز با تلاش فرهنگیان متعهد و دلسوز، جوانان و نوجوانان شهرستان ری در عرصه های مختلف کشور افتخارآفرین هستند.

فرماندار ویژه شهرستان ری تصریح کرد: تعلیم و تربیت از اولویت های مهم کشور است که در برهه های مختلف بویژه ایام کرونا، سعی شده تا روند آموزش ضمن استمرار، با مشکل مواجه نشود و در این راستا علاوه زحمات بسیار فرهنگیان ، خیرین نیز در ایجاد ارتباط مجازی دانش آموزان با فرآیند آموزش نقش بسزایی داشتند.

توکلی کجانی بیان داشت: آموزش حضوری همراه با کیفیت لازم، موجب برقراری ارتباط عاطفی بین معلمین و دانش آموزان می شود که در صورت فراهم شدن شرایط برگزاری کلاس های حضوری در مدارس بایستی تامین و حفظ سلامت دانش آموزان در اولویت قرار گیرد.

وی افزود: در کنار آموزش دروس در مدارس، معلمین با همراهی اولیاء زمینه تحقق سایر موضوعات آموزشی همچون سواد عاطفی، سواد سلامت، سواد تربیتی، سواد حفظ محیط زیست، سواد انرژی و سواد کار جمعی را فراهم کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.