انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی
آبگرمکن فاضلی

یادگار امام خمینی(ره) از تلاش ها و خدمات پرسنل بهشت زهرا(س) در بحران کرونا قدردانی کرد

یادگار امام خمینی(ره) در گفتگوی تلفنی با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از تلاشها و خدمات بی وقفه پرسنل این سازمان در بحران کرونا و اقدامات پیشگیرانه در کنترل و شیوع این بیماری قدردانی کرد.

10

یادگار امام در گفتگوی تلفنی با مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س) از زحمات و تلاشهای انجام شده و خدمات بی وقفه پرسنل این سازمان به ویژه رتق و فتق اموات مسلمین و همراهی با خانواده های داغدار در بحران کرونا و اقدامات پیشگیرانه در کنترل و شیوع این بیماری به ویژه اطلاع رسانی به موقع جهت عدم حضور شهروندان در روزهای پایانی سال در آرامستان بهشت زهرا(س) و موکول کردن آیین پنج شنبه و جمعه پایانی سال را به بعد از اتمام این بحران ، تقدیر و تشکر کرد.
حجت الاسلام سیدحسن خمینی برنامه ریزی های مناسب در طول دوره بحران و تهیه دستورالعمل های لازم در این خصوص را از اقدامات مناسب در این زمینه دانست و بر تلاش های بیشتر و ادامه این روند تاکید کرد.
مجتبی یزدانی معاون خدمات شهری و محیط زیست شهرداری تهران و سعید خال مدیرعامل سازمان بهشت زهرا(س)در این تماس تلفنی ضمن تقدیر از حسن توجه یادگار امام به پرسنل خدوم و جهادگر بهشت زهرا(س) از توصیه ها و نقطه نظرات سید حسن خمینی استقبال کردند.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید