انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

اقلام سلامتی و بهداشتی بین ساکنان جنوب پایتخت توزیع شد

به همت سپاه حضرت روح الله 600 بسته اقلام بهداشتی در بین خانواده های کم برخوردار جنوب پایتخت توزیع شد

0 112

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) از توزیع رایگان ۶۰۰ بسته سلامتی و بهداشتی در بین خانواده های ساکن در روستاهای باقرشهر و کهریزک خبر داد.

سرهنگ اصغر آرزومندی ، با اشاره به توزیع اقلام بهداشتی در میان مردم اظهار داشت: امروز و به منظور حفظ سلامت شهروندان و در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا جهادگران بسیج حضرت روح الله(ره) اقدام به توزیع ۶۰۰ بسته سلامت و دستورالعمل‌های لازم در میان مردم کردند.

وی بیان کرد: بسته‌های بهداشتی برای پیشگیری و مقابله با کرونا در میان خانواده های ایثارگران و جانبازان، شهدای مدافع حرم و سایر خانواده ها توزیع شده که شامل ماسک، مواد ضدعفونی کننده، لوازم بهداشتی و بروشورهای اطلاع رسانی است.

مطالب مرتبط

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج حضرت روح الله(ره) افزود: بسیجیان ناحیه مقاومت حضرت روح الله(ره) اقلام بهداشتی را به صورت رایگان در شهرها و روستاهای باقرشهر، کهریزک و حسن آباد توزیع کردند و بسیجیان حوزه ها و پایگاه های مقاومت در قالب گروه های جهادی سلامت اقدام به ضدعفونی اماکن عمومی و محلات کردند.

سرهنگ آبرومندی در پایان تصریح کرد: ضدعفونی مجتمع های مسکونی، مساجد، حسینیه ها و مکان‌های عمومی شهر توسط گروه های جهادی سلامت به صورت روزانه و مستمر همچنان انجام می شود.

اقتباس خبر از : تسنیم

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید