مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دزدی گوشواره دختر بچه 4 ساله توسط یک زن در شهرری |سارق دستگیر شد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری از اقدام سریع پلیس در دستگیری متهم به سرقت گوشواره های دختر بچه ۴ساله در این شهرستان، خبر داد.

0 294

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ “حسینعلی ابن علی” جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری اظهار داشت: در پی تماس تلفنی یکی از شهروندان با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر سرقت گوشواره دخترش بلافاصله مأموران گشت کلانتری ۱۷۲ به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی صورت گرفته مشخص شده است که دختر بچه ۴ ساله در حال بازی کردن با فریب توسط یک خانم دو گوشواره به سرقت رفته است.

جانشین انتظامی شهرستان ری بیان داشت: تیم عملیات کلانتری ۱۷۲ با انجام اقدامات اطلاعاتی، متهم به سرقت را شناسایی و پس از هماهنگی‌های لازم در کمتر از ۲۴ ساعت و در یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و به مقر انتظامی منتقل کردند.

سرهنگ “ابن علی” با اشاره به اعتراف سه مورد سرقت مشابه و کشف گوشواره های سرقتی و معرفی متهم به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی گفت؛ اقدام سریع و به موقع پلیس در دستگیری متهم به سرقت باعث خرسندی مالباختگان گردید.

وی در پایان به شهروندان توصیه کرد؛ مراقب فرزندان خردسال خود باشند و در هنگام بازی در کوچه و یا پارک آنها را به حال خود رها نکنند و همچنین از آویختن زیورآلات به فرزندان دختر خود که باعث تحریک سارقان می شود خودداری کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.