مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

پشتام: تورنمنت زاگرب عیار کشتی گیران را مشخص می‌کن

کشتی گیر وزن ۸۲ کیلوگرم تیم ملی گفت: عیار کشتی گیران در مسابقات زاگرب مشخص می‌شود.

0 90

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛  پژمان پشتام با بیان اینکه شرایط اردوی تیم ملی عالی است، گفت: با کادر فنی جدید، دو اردوی خوب را پشت سر گذاشتیم که اردوی اول نسبتاً پر فشار بود، اما این اردو ریکاوری است.

وی با اشاره به اینکه برای مسابقات رنکینگ دار تورنمنت زاگرب آماده می‌شویم، ادامه داد: خدا را شکر همه‌ شرایط خوب است، بعد از مسابقات لیگ این اولین مسابقه رسمی است که با نفرات اول اوزان ده گانه مسابقات قهرمانی کشور و نفراتی که در سال گذشته در رقابت‌های جهانی حضور داشتند، شرکت می‌کنیم.

پشتام افزود: از دل این مسابقات، نفرات تیم آسیایی که چند ماه دیگر قرار است برگزار شود، مشخص می‌شوند و این تورنمنت عیار کشتی گیران را می‌سنجد و معلوم می‌شود که در کجای کشتی قرار داریم.

دارنده مدال برنز جهان بیان کرد: واقعا شرایط در کمپ تیم‌های ملی فوق العاده است و با قاطعیت می‌توان گفت در هیچ جای کشتی دنیا همچین کمپی با این تجهیزات در اختیار کشتی نیست، همچنین با جدا کردن سالن بدنسازی از خانه کشتی باعث شدند که فضای داخل برای کشتی گیران سنگین نباشد و از فضای بیرون نیز بهره ببرند.

پشتام با اشاره به اینکه دغدغه شغلیم برطرف شد، گفت: خدا را شکر با پیگیری‌های فدراسیون کشتی خوشبختانه کارم انجام شد و در حال حاضر کارمند شهرداری باقر شهر هستم.

کشتی گیر وزن ۸۲ کیلوگرم تیم ملی اظهار داشت: اولین هدفم مسابقات رنکینگ دار زاگرب هست که امیدوارم با دست پر و با بهترین نتیجه برگردم و ان‌شاءالله بتوانم در مسابقات آسیایی بدرخشم تا جز تیم اعزامی به مسابقات جهانی باشم.

وی در پایان عنوان کرد: تغییرات وزنی بستگی به نتیجه گیری در مسابقات زاگرب، آسیایی و … دارد که اگر بتوانم بهترین نتیجه را کسب کنم و به خاطر اینکه شرایط وزنی ام به شکلی است که نسبتاً به ۸۷ می‌خورد، اگر تصمیمی در این رابطه داشته باشم بعد از مسابقات جهانی مشخص خواهد شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.