مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

یزدیخواه :پیگیری تسریع در فعالسازی ظرفیت‌های مجتمع انبارهای چای جهت حضور شرکت های دانش بنیان کشاورزی هستیم

سیدعلی یزدیخواه : عضو مجمع نمایندگان استان تهران پیگیری‌های صورت گرفته در جهت تسریع در فعالسازی ظرفیت‌های مجتمع انبارهای چای جهت حضور شرکت های دانش بنیان کشاورزی را تشریح کرد.

0 6

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛سیدعلی یزدیخواه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  یادآور شد: پس از نشست با ‌وزیر جهاد کشاورزی و دستور وزیر مبنی بر راه اندازی بار اندازهای هوشمند و حضور شرکت‌های دانش در محل انبارهای سازمان تعاون روستایی شهرستان ری و همچنین جلسه با معاون علمی و فناوری رئیس جمهور و اعلام آمادگی این معاونت برای راه اندازی و حمایت از حضور شرکت‌های دانش بنیان در شهرستان ری، گام اولیه و موافقت اصولی در خصوص این موضوع صورت پذیرفت.

نماینده مردم تهران، شمیرانات، ری، اسلامشهر و پردیس در مجلس ادامه داد:  در ادامه پیگیری‌ها و با دعوت از معاون وزیر جهاد کشاورزی و مدیرعامل جدید سازمان مرکزی تعاون روستایی، نشستی در محل انبارهای چای در روستای امین آباد شهرری در راستای چگونگی بهره برداری از این مجتمع و رفع موانع و چالشهای پیش رو برگزار شد.

وی افزود: جهت سرمایه گذاری و فعال سازی ظرفیت های این مجموعه، شرکت‌های مختلفی پیشنهاداتی را ارائه کرده‌اند که مقرر شد تا نیمه شهریور ماه جمع بندی نهایی صورت گرفته و پروژه وارد فاز عملیاتی شود.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران تصریح کرد: با استقرار شرکت‌های دانش بنیان و استارت آپ‌ها و فعال شدن بار انداز هوشمند، پایانه عرضه محصولات، سورت و بسته بندی، ذخیره سازی، سردخانه، ارائه خدمات فنی و نهاده های کشاورزی و… بیش از ۱۰۰۰ شغل مستقیم در این مجموعه ایجاد خواهد شد./

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.