مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

کودک 12 ساله پاکستانی قربانی جدیدکانال مرگ

بخشدار مرکزی شهرستان ری گفت: بی احتیاطی پدر پاکستانی حین موتورسواری موجب سقوط پسر ١٢ ساله اش از ترک موتور به داخل کانال آب و خفگی اش شد.

آمنه شب کوکادر گفتگو با ایرنا، اظهار داشت: این پسر ۱۲ ساله در حوالی محله عباس آب شهرری و روستای جاده نظامی از پشت موتور پدرش به داخل کانال آب تصفیه خانه ری به ورامین سقوط و براثر خفگی و ایست قلبی فوت کرد.

وی با بیان اینکه مناطق روستایی و سکونتگاهی اطراف کانال انتقال آب ری – ورامین تا بخشی از خارج مناطق مسکونی فنس کشی شده است، افزود: این حادثه در خارج از محدوده مسکونی اتفاق افتاده است.

شب کوکا یادآور شد: شایعاتی مبنی بر کما رفتن و مرگ مغزی این پسر ۱۲ ساله پس از خروج از کانال آب صحت ندارد.

این مسئول با اشاره به اینکه پاکستانی های بخش مرکزی ری در ۲ محل اراضی امامزاده ابوالحسن(ع) و اراضی علایین و روستای علیمون سکونت دارند، خاطر نشان کرد: خانواده این پسر ۱۲ ساله در اراضی روستای علیمون ساکن هستند و کارشان نیز کشاورزی است.

در سال گذشته بعد از مرگ دو کودک در فاصله ای کمتر از یک ماه بخشی از این کانال حصار کشی شد اما هنوز هم مشاهده می کنیم کودکانی بی گناهی به خاطر وجود این کانال جان خود را از دست می دهند .

در پایان این سوال به ذهن می رسد

چرا بعد از کشته شدن این تعداد کودک هنوز هم مسیر تردد در کنار این کانال باز است یا تدبیری برای امنیت این کانال از ابتدا تا انتهای آن اندیشیده نشده است

 

 

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

چهارده − سیزده =