مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

‌‌معدوم‌سازی ۱۵۲ کیلوگرم مواد غذایی فاسد در کهریزک

نگهداری مرغ بدون هویت ‌در سردخانه یک مرغ‌فروشی‌ + فیلم

در دومین بازدید میدانی از اصناف بخش کهریزک بیش از ۱۵۲ کیلوگرم مواد غذایی شامل گوشت فاسد، آلایش مرغ غیرمجاز، لواشک غیربهداشتی و سایر محصولات غیرقابل مصرف معدوم شد.

دومین بازدید میدانی از واحدهای صنفی با هدف نظارت بر قیمت‌ها و رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی توسط گشت مشترک دستگاه های نظارتی شهرستان ری انجام شد و تذکرات و اقدامات لازم به واحدهای متخلف ارائه شد.

در این بازرسی‌ها مقدار قابل توجهی آلایش مرغ غیرمجاز، گوشت و لواشک غیرقابل مصرف و غیربهداشتی معدوم و یک سردخانه پلمب شد.

امین بابایی بخشدار کهریزک در جمع خبرنگاران با تاکید بر لزوم رعایت حقوق مصرف کننده اظهار داشت: تشدید نظارت‌ها بر بازار و اصناف از اصلی‌ترین مطالبات مردم است، زیرا در شرایط فعلی برخی سودجویان با احتکار کالاها برای مردم نگرانی ایجاد می‌کنند از این رو مردم انتظار دارند که نظارت‌ها و بازرسی‌ها بر اصناف و بازار تشدید شود.

وی افزود: اتخاذ تمهیداتی برای برقراری آرامش در جامعه و برخورد با متخلفان ضروری است و در راستای پیگیری مطالبات مردم این بازدیدها به طور مستمر انجام می شود تا از هر گونه تخلف جلوگیری شود.

در ادامه لطف الله ستاره رئیس اتاق اصناف شهرستان ری اظهار داشت: در دومین بازدید میدانی از اصناف بخش کهریزک از ده ها واحد صنفی بازرسی به عمل آمد و بیش از 152 کیلوگرم مواد غذایی شامل گوشت فاسد، آلایش مرغ غیرمجاز، لواشک غیربهداشتی و سایر محصولات غیرقابل مصرف معدوم و سردخانه یکی از مرغ‌فروشی‌ها که آلایش مرغ بدون هویت نگهداری می‌کرد پلمب شد.

در این بازدید میدانی امین بابایی بخشدار کهریزک، لطف الله ستاره رئیس اتاق اصناف شهرستان ری، وحید رستگاری رئیس دامپزشکی شهرستان ری و نمایندگانی از ادارات بهداشت، دامپزشکی، تعزیرات، فرمانداری، نیروی انتظامی و سایر دستگاه‌های مرتبط حضور داشتند.

 

اقتباس خبر از : خبرگزاری تسنیم
نویسنده خبر مریم باحور

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

17 − دوازده =