انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

۴۵۰ تن میوه در شهرستان ری توزیع می‌شود

رئیس اداره صمت شهرستان ری مطرح کرد

1 101

۲۵۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب برای تنظیم بازار شب عید و همچنین تامین نیاز میوه مورد نیاز مردم شهرستان ری تدارک دیده شده است.

موسی احمدی  اظهار داشت: ۲۵۰ تن پرتقال و ۲۰۰ تن سیب برای تنظیم بازار شب عید و همچنین تامین نیاز میوه مورد نیاز مردم شهرستان ری تدارک دیده شده است.

وی با بیان اینکه ۲۵ مرکز عرضه مستقیم میوه شب عید در سطح شهرستان ری در نظر گرفته شده است، عنوان کرد: ۱۸ مرکز در سطح شهرری و مابقی در بخش‌های مختلف شهرستان میوه مورد نیاز شب عید مردم ری را عرضه خواهند کرد.

احمد ادامه داد: جانمایی مراکز توزیع و عرضه میوه مورد نیاز مردم در شهرستان ری با یک کار کارشناسی و براساس پراکندگی جمعیت انجام شده است.

مطالب مرتبط

یکهزار بسته بهداشتی در شهرری توزیع شد

۵۵۰ هزار نفر در شهرری غربالگری کرونا شدند

وی در ادامه با اشاره به اینکه بازرسان اداره صمت شهرستان ری با همکاری بازرسان فرمانداری، تعزیرات حکومتی و سایر دستگاه های اجرایی کار نظارت بر بازار شب عید را بر عهده دارند، افزود: هم اکنون ۱۲ اکیپ بازرس از ساعات صبح تا ساعات پایانی شب کار نظارت بر قیمت کالاهای صرفی شب عید مردم شهرستان ری بر عهده دارند.

احمدی به نظارت انبارهای موجود در شهرستان ری درجهت مقابله با احتکار کالاهای مورد نیاز مردم نیز اشاره کرد و گفت: خوشبختانه کار نظارت بر انبارهای دپو کالا به خوبی در سطح شهرستان ری در حال اجرا است به طوری که بازرسان اداره صمت به همراه سایر دستگاه های اجرایی در روزهای اخیر کشفیات قابل توجهی داشته اند.

رییس اداره صمت شهرستان ری در پایان از مردم جنوب تهران درخواست کرد تا هرگونه گران فروشی، اختفا و کم فروشی را از طربق شماره تلفن ۱۳۷ و مراجعه حضور به اداره صمت شهرستان ری گزارش دهند تا در اسرع وقت با متخلفان برخورد شود.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران قرار گرفته است.

اقتباس خبر از : خبرگزاری ایرنا

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید