مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

نزدیک به یک میلیارد ریال کالای قاچاق در ری کشف شد

احمدجعفری نسب  اظهار داشت: این میزان کالای قاچاق در بازرسی‌های مشترک ، تعزیرات حکومتی واتاق اصناف کشف شده است.
وی افزود: ماموران اداره مبارزه باقاچاق کالا و اداره تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران، حین بازرسی به یک فرد در فرودگاه امام خمینی (ره) مشکوک شدند و تعداد ۱۵ نیم سکه وتمام سکه به ارزش ۴۷۲ میلیون ریال قاچاق ازاین فرد کشف و ضبط کردند.
جعفری نسب ادامه داد: همچنین ماموران اداره مبارزه باقاچاق کالا و اداره تعزیرات حکومتی شهرستان‌های استان تهران، حین بازرسی به یک دستگاه خودرو پژو مشکوک شدند و تعداد۲۳ طاقه پارچه خارجی به ارزش ۵۲۲ میلیون ریال از یک خودرو سواری پژو در محدوده شهرری کشف وضبط کردند.
این مسئول خاطر نشان کرد: همچنین در این رابطه ۲ نفر دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی و ۹۹۴میلیون ریال جریمه برای این ۲ پرونده در نظر گرفته شد.
وی ادامه داد: عزم اداره تعزیرات حکومتی شهرستان های استان تهران در مبارزه با کالای قاچاق و حمایت از تولید داخلی و هرگونه قانون شکنی جدی بوده و با متخلفان قاچاق در شهرستان های استان تهران برخورد می‌شود.
جعفری نسب با بیان اینکه بیشترین تعداد انبارهای استان تهران و حتی کشور در شهرستان ری قرار دارد، تاکید کرد: کار نظارت و پایش انبارهای این شهرستان کار سختی است که توسط گشت‌های مشترک اداره تعزیرات حکومتی، اداره صمت و اتاق اصناف انجام می‌ شود.
این مسئول اضافه کرد: اداره تعزیرات حکومتی شهرستان ری در جهت مبارزه با قاچاق کالا و کنترل بازار روزانه پنج تیم بازرسی به اصناف، انبارها، کارخانه‌ها و مراکز تولیدی اختصاص داده است که به صورت مستمر و هماهنگ اقدام به بازرسی می‌کنند.

 

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + سیزده =