انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

تخریب نام کهریزک سوغات شهر تهران/مسئولان دین خود را اداکنند

آبگرمکن فاضلی

به گزارش انعکاس ری ،شهر کهریزک یکی از شهرهای شهرستان ری و شهری با قدمت چند هزار ساله در جنوب تهران و درهمجواری با باقرشهرو فشافویه قراردارد که طی دهه های گذشته به عنوان زباله دان شهر تهران از آن استفاده شده است .

زندان کهریزک ، مرکز بازیافت آرادکوه و جدیدا کشتار سگ ها در این مرکز را می توان از مواردی دانست که اسم این شهر را بر سر زبانها انداخته است.

اگر شما شهروند این شهر باشید متوجه حس منفی این معروفیت می شوید مخصوصا نوجوانان و جوانان که به خاطر این معضل دچار نوعی سرخوردگی  اجتماعی می شوند اما کسی پاسخگوی این موضوع نیست .

این موضوعات بخشی از سوغات های شهر تهران است که در کنار سایر معضلات سرازیر شده از سوی شهر تهران هویت تاریخی این شهر را نابود کرده است .اما مسئولین شهرستان برای جلوگیری از این اتفاقات چه تدابیری اندیشیده و چه برنامه ای دارند ؟ آیا وقت آن نرسیده که شهرداری تهران در ازای آسیب هایی که به این شهر و متعاقبا به مردم این شهر زده است به دنبال جبران باشد .

مطالبه مردم و این رسانه از مسئولین شهرستان ، نمایندگان مردم ری در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار محترم ، استاندار محترم ، شهردار و اعضای شورای شهر تهران این است که به قید فوریت به دنبال جبران خسارت های وارد شده به این شهر باشند .

این موضوع در اهم مطالبات این رسانه بر اساس رسالت خبریمان قرار می گیرد تا پس از این اتفاق به دنبال حقوق از دست رفته مردم مظلوم این خطه باشیم .

مهدی اشرفی پور

مدیر مسئول

 

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید