مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

سند دار شدن۱۵۸ هکتار از زمین‌های بستر رودحانه‌ کرج در شهرستان ری

مدیر امور منابع آب شهرستان ری اعلام کرد: سند مالکیت برای بیش از ۱۵۸ هکتار از بستر رودخانه کرج واقع در شهرستان ری به منظور تثبیت مالکیت و برای اعمال حاکمیت بهتر جهت جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده با همکاری اداره ثبت اسناد و املاک این شهرستان دریافت شد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری؛حمیدرضا حسینی گفت: با پیگیری‌های ویژه به عمل آمده توسط همکاران این امور برای بخشی از بستر رودخانه کرج، یک فقره سند مالکیت به مساحت بیش از ۱۵۸ هکتار صادر شد.
وی با تاکید بر اینکه صدور این اسناد در حفظ مالکیت بستر رودخانه و جلوگیری از عدم تجاوز به آن دارای اهمیت بالایی است، اظهار داشت: بر اساس تفاهم نامه بین وزارت نیرو و سازمان ثبت اسناد و املاک کشور و جلسات استانی و شهرستانی برگزار شده با دبیرخانه شورای حفظ حقوق بیت المال، مقرر است در چارچوب ضوابط و مقررات جاری در خصوص اخذ سند مالکیت برای بستر رودخانه‌های واقع در شهرستان ری اقدام شود.
دریافت سند مالکیت ۲۷۸ هزار متر مربع از بستر رودخانه جمع آبرود
مدیر امور منابع آب دماوند نیز از اخذ سند مالکیت بالغ بر ۲۷۸ هزار متر مربع از بستر رودخانه جمع آبرود در محدوده روستای ساران طی روز های گذشته خبر داد.
مصطفی عباسی اظهار داشت: با پیگیری های ویژه به عمل آمده سند مالکیت برای مساحتی بالغ بر ۲۷۸ هزار متر مربع از بستر رودخانه جمع آبرود در محدوده روستای ساران در جهت تثبیت مالکیت، اخذ شد.

منبع خبرگزاری ایرنا
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.