مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

۲۶ واحد متخلف پرورش قارچ شهرستان ری به مراجع قضایی معرفی شد

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری گفت: ۲۶ واحد پرورش قارچ به دلیل انحراف از طرح و تغییر کاربری زراعی و باغی طی هفته گذشته به مراجع قضایی معرفی شد.

0 23

جبرئیل برداری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: این واحدها دارای پروانه تاسیس پرورش قارچ در سطح شهرستان ری بودند که به دلیل انحراف از طرح به سایر کاربری های مانند انبار و سوله توسط بازرسان اداره جهاد کشاورزی شناسایی و صاحبان آن به مراجع قضایی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه پایش واحدهای تولیدی کشاورزی به صورت مستمر و هوشمندانه در شهرستان ری انجام می شود، خاطرنشان کرد: متخلفان باید بدانند که بازرسان جهاد کشاورزی به همراه کارشناسان نظام مهندسی کشاورزی و اداره منابع طبیعی در راستای رسیدگی به پرونده های تبصره چهار با هرگونه تخلف و ساخت و ساز غیرمجاز برخورد می کنند.

برداری با تاکید بر حفاظت از اراضی کشاورزی، افزود: طرح هایی مانند ساخت کارخانه پرورش قارچ نباید بهانه ای برای تغییر کاربری اراضی توسط افراد سودجو و متخلف شود.

وی اضافه کرد: جهاد کشاورزی شهرستان ری با هرگونه ساخت و سازهای غیرمجاز و دخل و تصرف در اراضی کشاورزی که مانع از تولید محصولات کشاورزی شود به شدت برخورد می کند.

برداری اضافه کرد: تیم های گشتی جهاد کشاورزی ری به صورت شبانه روزی محدوده‌های این منطقه را رصد و با متخلفان در امر ساخت و ساز غیر مجاز برخورد می کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.