مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

امام جمعه باقرشهر: عده ای به روی کار آمدن فرد جدیدی در آمریکا دل خوش کرده اند

امام جمعه باقرشهر با اشاره به اینکه دشمنان و منافقان آن‌چه می‌گوید مطابق با عملشان نیست گفت: خام خیالان به روی کار آمدن فرد جدید در آمریکا دل خوش می کنند.

حجت الاسلام عبدالعلی استیری، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته باقرشهر ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی و عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: این ایام را بایبد گرامی داشته شود تا برای همیشه حفظ و حراست شوند و با توجه به شرایط کنونی ارائه برخی خدمات به صورت خانوادگی و تزئیانات شهری با پرچم‌های سیاه از اهمیت زیادی برخوردار است.

استیری با بیان اینکه منافق چرب زبان است، ظاهر و برخوردی زیبا اما باطنی زشت و آلوده دارد گفت: دشمنان و منافقان آن‌چه می‌گوید مطابق با عملشان نیست و در این زمینه باید نهایت توجه را داشته باشیم.

امام جمعه باقرشهر بیان داشت: فرد منافق در بین سخنان خود دروغ بسیار می‌گوید، وعده می‌دهد اما خلف وعده می‌کند و زمانی که به او اعتماد کردند و مسئولیتی به او سپردند خیانت می‌کند، لذا افرادی را می‌توانیم طبق این مصادیق در میان خود بیابیم که خائن و منافق هستند.

وی عنوان داشت: عده‌ای خوش خیال و خام خیال دل به آمدن جو بایدن خوش کرده‌اند که در جامعه ما حضور دارند و آمدن بایدن را لازمه‌ی گشایش اقتصادی می‌دانند که باید به عرض آنان برسانیم که آمریکا همان آمریکای قدیم و غیر قابل اعتماد است که نمی‌توان به ان اعتماد کرد و ملت ایران با پیروی از رهبر فرزانه‌ی خود، آیت الله خامنه‌ای چنین خوش خیالی و تفکری را مردود می‌دانند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

13 − سه =