مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

امام جمعه باقرشهر: عده ای به روی کار آمدن فرد جدیدی در آمریکا دل خوش کرده اند

امام جمعه باقرشهر با اشاره به اینکه دشمنان و منافقان آن‌چه می‌گوید مطابق با عملشان نیست گفت: خام خیالان به روی کار آمدن فرد جدید در آمریکا دل خوش می کنند.

0 41

حجت الاسلام عبدالعلی استیری، در خطبه‌های نماز جمعه این هفته باقرشهر ضمن دعوت خود و دیگر نمازگزاران به تقوای الهی و عرض تسلیت به مناسبت ایام شهادت حضرت فاطمه زهرا (س) اظهار داشت: این ایام را بایبد گرامی داشته شود تا برای همیشه حفظ و حراست شوند و با توجه به شرایط کنونی ارائه برخی خدمات به صورت خانوادگی و تزئیانات شهری با پرچم‌های سیاه از اهمیت زیادی برخوردار است.

استیری با بیان اینکه منافق چرب زبان است، ظاهر و برخوردی زیبا اما باطنی زشت و آلوده دارد گفت: دشمنان و منافقان آن‌چه می‌گوید مطابق با عملشان نیست و در این زمینه باید نهایت توجه را داشته باشیم.

امام جمعه باقرشهر بیان داشت: فرد منافق در بین سخنان خود دروغ بسیار می‌گوید، وعده می‌دهد اما خلف وعده می‌کند و زمانی که به او اعتماد کردند و مسئولیتی به او سپردند خیانت می‌کند، لذا افرادی را می‌توانیم طبق این مصادیق در میان خود بیابیم که خائن و منافق هستند.

وی عنوان داشت: عده‌ای خوش خیال و خام خیال دل به آمدن جو بایدن خوش کرده‌اند که در جامعه ما حضور دارند و آمدن بایدن را لازمه‌ی گشایش اقتصادی می‌دانند که باید به عرض آنان برسانیم که آمریکا همان آمریکای قدیم و غیر قابل اعتماد است که نمی‌توان به ان اعتماد کرد و ملت ایران با پیروی از رهبر فرزانه‌ی خود، آیت الله خامنه‌ای چنین خوش خیالی و تفکری را مردود می‌دانند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.