مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

خیران دبستان ۶ کلاسه در شهرری می‌سازند

بخشدار مرکزی شهرستان ری گفت: آیین خشت گذاری و آغاز عملیات بازسازی دبستان ۶ کلاسه شهید عراقی با همکاری خیران مدرسه‌ساز در روستای امام زاده ابوالحسن (ع) بخش مرکزی شهرستان ری انجام شد.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

آمنه شب کوکا روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، اظهار داشت: دبستان دخترانه شهید عراقی با زیربنای ۴۰۰ متر مربع و اعتبار ۲۰ میلیارد ریال طی هشت ماه بازسازی خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه اعتبار مورد نیاز بازسازی دبستان شهید عراقی باکمک خیران مدرسه ساز تامین خواهد شد، افزود: وسایل آموزشی این مدرسه نیز توسط سازمان نوسازی آموزش و پرورش تامین خواهد شد.
شب کوکا اضافه کرد: این طرح عمرانی با پیگیری های دهیاری روستای امامزاده ابوالحسن (ع) و همکاری آموزش و پرورش ناحیه ۲ شهرستان ری طراحی شد و در دست اجرا است.

هم اکنون حدود ۴۵ هزار و ۷۰۰ دانش آموز در ناحیه ۲ آموزش و پرورش ری در ۱۷۳ مدرسه تحصیل می کنند.

شهرستان ری دارای چهار مرکز اصلی آموزش و پرورش شامل ناحیه یک، ناحیه دو، بخش کهریزک و بخش فشافویه است که مدیریت آن با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران است.

بخش مرکزی شهرستان ری دارای ۲ دهستان به نام های غنی آباد و عظیمه و ۱۲ روستا است، این بخش از شمال به بزرگراه آزادگان، از جنوب به تقاطع ایران ترانسفو و روستای فتح آباد در جاده قدیم قم، از غرب به اتوبان صالح آباد و از شرق به بزرگراه امام رضا(ع) منتهی می شود.

شهرستان ری با جمعیتی در حدود یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 × پنج =