مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

شناسایی و پلمب ۱۵ واحد متخلف و غیرمجاز تولید و توزیع ترشیجات در ری + فیلم

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری گفت: بازرسان اتاق اصناف شهرستان ری امروز در راستای ساماندهی واحد‌های صنفی موفق به شناسایی ۱۵ واحد متخلف عرضه کننده محصولات غیربهداشتی، غیرمجاز و غیراستاندارد در بخش قلعه نو شهرری شدند.

لطف‌الله ستاره در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در ری ، با اشاره به توقیف بیش از 6 هزار بشکه ترشیجات و مواد غذایی در کارگا‌ه‌های بخش قلعه‌نو اظهار داشت: در بخش قلعه‌نو 15 واحد متخلف تهیه و توزیع انواع ترشی، سرکه و غیره که به صورت غیربهداشتی و در محیطی نامناسب اقدام به تهیه و توزیع این اقلام می‌کردند شناسایی شدند.

وی افزود: در این کارگاه‌ها هیچ ‌یک از موارد بهداشتی و لازمه تهیه مواد غذایی رعایت نمی‌شد لذا تمامی این واحدها به دلیل تشخیص تهدید علیه بهداشت عمومی از سوی مقام قضایی پلمب و پرونده جهت رسیدگی به مراجع مربوطه ارجاع شد.

رئیس اتاق اصناف شهرستان ری در ادامه گفت: پس از پلمب واحدها یکی از کارگاه‌ها اقدام به تخلیه بار موجود از طریق پشت بام ملک کرده بود که بازرسان اتاق اصناف با هماهنگی مرجع قضایی و کلانتری بخش قلعه نو از تخلیه بار جلوگیری و در این میان 4 نفر بازداشت شدند.

ستاره در پایان خاطرنشان کرد: از شهروندان تقاضا می‌شود جهت حفظ سلامتی و با توجه به شرایط موجود کشور مواد غذایی مصرفی را از برندهای معتبر و دارای نشان استاندارد تهیه کنند.

 

اقتباس خبر از : خبرگزاری فارس
نویسنده خبر مریم باحور
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

7 − 6 =