انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

مراسم گرامیداشت شهید مدافع حرم اصغر پاشاپور در شهرری برگزار شد

0 121

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ در این مراسم که با حضور فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران،شماری از مسئولان شهرستانی، خانواده شهدا و قشرهای مختلف مردم برگزار شد، حجت الاسلام مهدی طائب فرمانده قرارگاه عمار ضمن گرامیداشت یاد و خاطر شهدای مدافع حرم به ویژه شهید حاج اصغر پاشاپور،اظهار داشت: خروج آمریکا از منطقه، خواست رهبری و ملت ایران است چرا که او قصد تسلط بر منطقه را دارد.

[jwp-video n="1"]

وی با بیان اینکه آمریکا، خروج از منطقه را پذیرفته و می داند که جایگاهی در منطقه ندارد،گفت: خون شهید حاج قاسم سلیمانی و همرزمانش موجب خروج آمریکا از منطقه و محو و نابودی اسرائیل خواهد شد.

وی خاطر نشان کرد: شهدای مدافع حرم از نظر اهداف با حضرت زهرا (س) اشتراک داشته چرا که هر دو دشمنی دنیاپرست و قدرت طلب دارند.

حجت الاسلام طائب یادآور شد: متوقف کردن حرکت انقلابی و دینی از اهداف دشمنان برای به شهادت رساندن سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به شمار می رود.

فرمانده قرارگاه عمار به انتخابات اشاره کرد و گفت: ملت ایران باید در انتخاب دقت داشته باشند تا امور و کارها به دست فراد اصلح بیفتد.

وی تصریح کرد: حضور حداکثری در انتخابات، مجلس انقلابی و نترس و حضور افرادی که شجاع و جسور باشند و در برابر دشمن بایستند از خواسته های رهبری است.

شهید اصغر پاشاپور ساکن شهر ری و از نخستین نفراتی بود که به همراه حاج قاسم سلیمانی به منظور دفاع از حرم اهل بیت (ع) به سوریه رفت.

این رزمنده مقاومت روز ۱۳ بهمن ماه پس از گذشت یک ماه از شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی در حلب سوریه در نبرد با تروریست های تکفیری به شهادت رسید و به فرماندهان و همرزمان شهید خود پیوست.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید