انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

۲۰ ورزشکار‌ شهرری شانس حضور در المپیک ۲۰۲۰ را دارند

مهدی صداقت عصر امروز در نشست با مسئولان هیئت‌های ورزشی شهرستان ری با اشاره به حضور 57 ورزشکار از شهرستان ری در المپیاد استعدادهای برتر و رشته‌های مختلف ورزشی در تابستان سال جاری اظهار داشت: شهرستان ری در استان تهران با کسب بیشترین عناوین مدال‌ها توانست قهرمان مسابقات شود.

وی بیان کرد: به واسطه حضور ورزشکاران شهرستان ری در این المپیاد 27 ورزشکار از ری موفق به کسب عناوین مختلف شدند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری با اشاره به برگزاری المپیک 2020 افزود: با توجه به در پیش‌رو داشتن المپیک 2020 در بررسی‌های کارشناسان مشخص شد که 20 نفر از اهالی ری در عناوین مختلف شانس حضور در این مسابقات را دارند.

صداقت با اشاره به کارکردهای مختلف ورزش تصریح کرد: ورزش در حال حاضر دارای کارکردهای مختلفی است که شامل موضوعات اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، جسمی و غیره است.

وی ادامه داد: امروزه نگاه به ورزش فراتر از پر کردن اوقات فراغت است و به گونه‌ای ست که بالاترین مقامات اجرایی کشور از اتفاقات مثبت و منفی آن متأثر می‌شوند که نشانگر اهمیت و کارکردهای مهّم ورزش است.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ری بیان کرد: اخیراً دهیاری‌ها با ایجاد و در اختیار گذاشتن اماکن ورزشی تأثیر قابل توجهی در افزایش سرانه ورزشی شهرستان ری داشته‌اند و برگزاری المپیک روستایی که با مشارکت 45 دهیاری برگزارشد نیز سبب بهبود وضعیت ورزشی شهر ری شد.

صداقت همچنین به ایجاد و تقویت پایگاه‌های قهرمانی و هیئت‌های ورزشی شهرستان ری اشاره کرد و گفت: سرانه ورزشی ری نسبت به تهران و کشور ضعیف بوده و این بر مبنای امکاناتی است که به این شهرستان تعلق گرفته است اما اخیراً با توجه به برگزاری مسابقات متعدد امکان افزایش آن فراهم شده است.

اجازه می دهید برای بازدید بعدی از این سایت مرورگر شما از کوکی ها استفاده کند (برای بارگزاری سرعت بالاتر) پذیرفتن ادامه

نگهداری محرمانه