مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

دستگیری عامل قتل دختر 10 ساله در شهرری

جانشین فرمانده انتظامی شهرری از دستگیری پدری که دختر 10 ساله‌اش را به قتل رسانده بود، خبر داد و گفت: متهم به ارتکاب جنایت اعتراف کرده است.

0 215

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ ” سیدرضا عمادالدینی” ؛ جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری، اظهار کرد: بامداد یکشنبه بیست و نهم مرداد ماه، مرگ مشکوک دختر خردسالی بر اثر ضرب و جرح شدید در خانه‌ای درشهرری به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

وی افزود: با اعلام این خبر، ماموران کلانتری 176 حسن آباد راهی محل حادثه شدند و با جسد دختر 10 ساله‌ای مواجه شدند که آثار کبودی بر روی بدنش به شدت مشهود بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد یک کابل برق که به نظر می‌رسید آلت قتاله باشد در گوشه‌ای از زمین خانه افتاده است و پدر این دختر بچه احتمالا مشکلات روحی و روانی دارد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: همین موضوع کافی بود تا ماموران کلانتری پدر دختر بچه را هدف تحقیق قرار دهند؛ وی در همان بازجویی‌های اولیه از این جنایت هولناک رازگشایی کرد و گفت، چند سال قبل در کشور افغانستان ازدواج کردم و صاحب دختر شدم اما خیلی زود از همسرم جدا شدم و با تنها فرزندم به ایران آمدم.در ایران با یک زن جوان آشنا شدم و مجددا ازدواج کردم و چند سال بعد صاحب فرزندان دیگری شدم؛ روز حادثه ما قصد داشتیم تا به یک دورهمی برویم به همین خاطر دخترم را در خانه چند ساعت بعد هنگامی که از دورهمی بازگشتیم با بهم ریختگی خانه مواجه شدم و پی بردم دخترم در نبود ما این کار را انجام داده است؛ بسیار عصبانی شدم و با کابل برق دخترم را چندین مرتبه هدف ضرب و جرح شدید قرار دادم؛ پس از این حادثه فرزندم خوابید اما دیگر صبح بیدار نشد.

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: ماموران کلانتری پس از این اعترافات، متهم را با هماهنگی‌های لازم با مرجع قضایی دستگیر کردند.

سرهنگ عمادالدینی خاطرنشان کرد: با صدور قرار قانونی از سوی مرجع قضایی متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ (مبارزه با قتل) قرار گرفت.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.