انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

کشف ۱۴۰ فقره سرقت خودرو و لوازم داخل خودرو دربهشت زهرا (س)

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران از دستگیری سارق حرفه ای خودرو و لوازم داخل آن با ۱۴۰ فقره سرقت خبر داد.

آبگرمکن فاضلی

سرهنگ “غلام رضا یوسفوند” در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: هفدهم اسفند سال گذشته فردی با مراجعه به کلانتری 205 صحن مطهر اعلام کرد، ساعت 10 صبح برای شرکت در مراسم ترحیم پدر همسرم به بهشت زهرا بلوارعروجیان مراجعه و خودروی ال نود خود را در محوطه مربوطه پارک کردم، پس از بازگشت به خودرو متوجه شکسته شدن شیشه خودرو و سرقت کیف همسرم که بر روی صندلی عقب خودرو و حاوی 2 میلیون تومان وجه نقد – مدارک شناسایی – دست کلید منزل و گوشی تلفن همراه بود شدم .

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی تهران توضیح داد: با طرح شکایت پرونده با دستور قضائی دادگاه بخش آفتاب برای رسیدگی تخصصی به پایگاه نهم پلیس آگاهی ارجاع که مجددا شاکی با حضور در پایگاه اظهار داشت، پس از اتمام مراسم و بازگشت به منزلم واقع درخیابان مهرآباد جنوبی متوجه به هم ریختگی خانه شدم و در بررسی دقیق تر طلاجات موجود در منزل – لپ تاپ – پلی استیشن و لوازم تزئینی جمعا به ارزش 3 میلیارد ریال ربوده که پرونده ای در خصوص سرقت منزل در پایگاه پنجم پلیس آگاهی مطرح و در حال رسیدگی است .

این مقام انتظامی بیان داشت: در ادامه رسیدگی به پرونده کارآگاهان با بهره گیری از شیوه های نوین کشف جرم و تلاش بی وقفه موفق به شناسایی سارقی به نام ” مهیار ” که از مجرمان سابقه دار و حرفه ای در زمینه سرقت خودرو و لوازم داخلی آن بود می شوند .

وی تصریح کرد: با هماهنگی های قضائی مخفیگاه های متهم شناسایی و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه مهیار در یکی از مخفیگاهش دستگیر و در بازجویی های اولیه به صراحت به سرقت از داخل خودروی مال باخته و سپس سرقت از منزل وی با استفاده از دسته کلید موجود درکیف مسروقه به اتفاق فردی به نام ” احمد ” اعتراف کرد .

این مقام انتظامی افزود: مهیار در ادامه بازجویی ها به 100 فقره سرقت داخل خودرو و 40 فقره سرقت خودرو در سطح شهر تهران و شهرستان ری با همکاری همدستش اعتراف کرد.

رئیس پایگاه نهم پلیس آگاهی در پایان گفت: با توجه به اعتراف صریح متهم به بزه انتسابی و به دستور مقام قضائی مهیار برای کشف زوایای پنهان پرونده و دستگیری همدستش در اختیار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار دارد.#

 

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید