انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

محسنی اژه ای :آمریکا در رأس مستکبران عالم

محسنی اژه ای: آمریکا در راس مستکبران عالم است؛ آمریکا با حربه دفاع از حقوق بشر علیه ایران قطعنامه صادر می کنند اما مردم ما این ترفندها را شناخته اند

آبگرمکن فاضلی

معاون اول قوه قضائیه حجت الاسلام محسنی اژه ای در مراسم بزرگداشت شهدای هفتم تیر بر سرمزار شهدای ۷۲ تن در بهشت زهرا (ص) حضور یافت.

حجت الاسلام محسنی اژه ای در این مراسم گفت :دشمن در طول ۴۰ سال گذشته از هیچ عمل زشتی در دشمنی با جمهوری اسلامی دریغ نکرد، اما جمهوری اسلامی به لطف خدا و به اذعان خود دشمنان مقتدرتر و با ثبات در صحنه منطقه و جهان حضوردارد.

وى با اشاره به بصیرت مردم ایران در مقابل حیله هاى دشمن اظهار داشت : باید تلاش کرد تا مردم با تبلیغات سو دشمنان فریب حرف هاى دو گانه آن ها را نخورند و در خود آمریکا ببینید که چه بر سر مردم خودشان مى آید.
معاون اول قوه قضائیه افزود: ما دو نوع ترور از اول انقلاب تاکنون داریم که بخشی کاملا هدفمند و حساب شده بود و برخى از دانشمندان هسته اى ما را ترور کردند تا جمهورى اسلامى ایران از نظر علمى قوى نشود و از طرفی برخى از افراد متنفذ اجتماعى را از بین بردند.
وی گفت : شهید بهشتی در مبارزه با فساد و دشمنان اسلام و ایران از هیچ فشار و تهدیدی هراسی نداشت و تنها رضای خدا را در نظر داشت.
معاون اول قوه قضائیه  با اشاره به شرایط سخت اقتصادی موجود در جامعه اظهارداشت: مسکن دغدغه اصلی مردم است و باید تصمیمات ویژه ای با همکاری تمام نهاد ها در این زمینه اتخاد شود.

 

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید