انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

اقدام گروه جهادی حضرت صاحب الامرشهرری در جهت تسهیل عبور از بحران

0 19

گروه جهادی حضرت صاحب الامر اقدام به برپایی کارگاهی برای تولید تجهیزات مورد نیاز برای پیشگیری و درمان کرونا برداشته است.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،قرارگاه پدافند زیستی ناحیه شهر ری در راستای کمک به عبور از بحران اپیدمی کرونا اقدام به برپایی کارگاه‎هایی برای تولید لوازم مورد نیاز مردم و کادر درمان کرده است.

این کارگاه سومین کارگاه این گروه جهادی در این منطقه است که با کمک خیرین و بدون هیچ بودجه و حمایت دولتی اداره می‎شود که می‎تواند روزانه بیش از ۶ هزار ماسک و هزار و ۵۰۰ شیلت‎هه (تلق پزشکی) مورد نیاز کادر درمان را تولید کند.

یکی از عوامل برپایی این کارگاه با بیان اینکه مشکل فعلی تامین مواد اولیه است، گفت: متاسفانه در تولید مواد اولیه با مشکل و افزایش بی سابقه مواد اولیه در بازار روبه‎رو هستیم.

مطالب مرتبط

یکهزار بسته بهداشتی در شهرری توزیع شد

۵۵۰ هزار نفر در شهرری غربالگری کرونا شدند

در شرایط بحرانی فعلی که دولت و بازرسین باید نظارت کافی در بازار و قیمت اقلام داشته باشند، این اتفاق صورت نمی‎گیرد و برخی از بازاریان خودسرانه قیمت اقلام را افزایش داده‎اند.

وی درمورد قیمت این تجهیزات نیز گفت: اگر ماسک‎ها توسط حمایت خیرین تهیه شده باشد به صورت رایگان و در غیر این صورت باسود صفر درصد به دست کادر درمانی می‎رسد.

براساس این گزارش کارکنان این کارگاه به صورت داوطلبانه اقدام به همکاری کرده و محیط این کارگاه برای جلوگیری از ورود ویروس روزانه کاملا استریل می‎شود.

اقتباس خبر از : خبرگزاری ایلنا

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید