انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

منطقه ۲۰ مهیای میزبانی زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) در لیالی قدر

آبگرمکن فاضلی

  به گزارش انعکاس ری ؛ فرهاد افشار شهردار منطقه 20 در این جلسه گفت: با استفاده از تمام ظرفیت مدیریت شهری منطقه 20 در لیالی قدر به شهروندان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) خدمات رسانی خواهیم کرد تا زائران در شرایط مناسبی از فیوضات معنوی این شبها بهره مند شوند.

افشار افزود: تیم های اجرایی نگهداشت، ایمنی و بحران، ترافیکی و نواحی هفتگانه همزمان با برپایی این مراسم آماده باش هستند تا خدمات عمومی، شهری و رفاهی مناسبی به شهروندان، مهمانان و زائران حرم حضرت عبدالعظیم(ع) ارائه شود.

شهردار منطقه 20 به استفاده از تکنولوژی و روش های نوین برای ارائه خدمات عمومی تاکید کرد و گفت: انسداد معابر پیرامونی حرم، افزایش موقعیت های پارک خودرو، تقویت ناوگان حمل و نقل عمومی، راهنمای زائران، معرفی ظرفیت های پارکینگ، استقرار جایگاه های عرضه نذورات مردمی، فعالیت های فرهنگی و جانمایی محلی برای نگهداری خردسالان در حین مراسم از جمله فعالیت های پیش بینی شده است که به زودی به اطلاع شهروندان می رسد.

جلسه هماهنگی مدیریت شهری منطقه 20 برای لیالی قدر با حضور شهردار منطقه، معاونان، شهرداران نواحی، رئیس ستاد مدیریت بحران و مدیر روابط عمومی شهرداری منطقه 20 برگزار شد با ارائه گزارش و نقطه نظرات مدیران ارشد ادامه یافت.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید