مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

رئیس سازمان بسیج سازندگی: ۱۳ هزار گروه جهادی در یک هزار نقطه خدمات ارائه می‌دهند

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور با بیان اینکه ۱۳ هزار گروه جهادی در یک هزار نقطه خدمات ارائه می‌دهند، گفت: گروه‌های جهادی حاضر در این رزمایش از ۲۸ آبان ماه کار خود را آغاز کردند و این فعالیت‌ها تا ۹ آذرماه

0 12

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛رزمایش جهادگران فاطمی 3 در راستای ارائه خدمات جهادی به روستای چهلقز بخش خاوران با حضور حجت‌الاسلام صالحی معاون‌‌ مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری، سردار حسن‌پور رئیس سازمان بسیج اصناف و فرماندار ویژه شهرستان ری در مسجد این روستا برگزار شد.

با هماهنگی بسیج اصناف کشور گروه جهادی در محل حاضر و در روستای چهلقز اقداماتی را در زمینه خدمات درمانی، صنعتی و … ارائه کردند.

سردار محمد زهرایی در حاشیه رزمایش جهادگران فاطمی اظهار داشت: به مناسبت هفته بسیج رزمایش جهادگران فاطمی 3 در سراسر کشور برگزار و نقاط هدف در 14 استان شناسایی شد.

وی افزود: در حال حاضر 13 هزار گروه جهادی مشتمل بر 110 هزار جهادگر در یک هزار نقطه در سراسر کشور مشغول فعالیت هستند.

رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور در ادامه گفت: از میان گروهای جهادی در حال فعالیت در استان‌های هدف و مناطق محروم، یک هزار گروه متعلق به گروه‌های تخصصی بسیج اصناف است.

سردار زهرایی تصریح کرد: گروه‌های جهادی حاضر در این رزمایش از 28 آبان ماه کار خود را آغاز کردند و این فعالیت‌ها تا 9 آذرماه ادامه دارد.

در ادامه حجت‌الاسلام صالحی اظهار داشت: یکی از افتخاراتی که دولت مردمی به آن دست‌یافته است حمایت از مجموعه‌های خدمتگزار مردم و قرارگاه‌های جهادی سراسر کشور است که در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند.

وی افزود: بسیج اصناف و سایر مجموعه‌ها در صف اول مسیر سازندگی کشور خدمت‌رسانی می‌کنند.

معاون مرکز ارتباطات مردمی ریاست جمهوری در ادامه گفت: رزمایش بزرگ خدمت‌رسانی به مردم با خدمت دولت و قرارگاه‌های جهادی و بسیج از اثرگذاری بیشتر و سریع‌تری برخوردار خواهد بود.

سردار غلامرضا حسن‌پور اظهار داشت: در برنامه تعیین‌شده تلاش کردیم تا در 5 سال اخیر تعداد گروه‌های جهادی اصناف را تا یک هزار گروه افزایش داده و در حال حاضر یک هزار گروه جهادی فنی و تخصصی در سطح کشو و در طول سال در حال فعالیت هستند.

رئیس سازمان بسیج اصناف در ادامه افزود: بر‌اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده در هفته بسیج 100 خدمت توسط یک هزار گروه جهادی انجام شد اما امسال بیش از 100 خدمت در هفته بسیج به مردم ارائه شد و این کار بزرگ در طول سال نیز ادامه خواهد داشت.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.