مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

باند سارقان منازل شهرری متلاشی شد

فرمانده انتظامی شهرستان ری از انهدام باند هشت نفره سارقان منزل در این شهرستان خبر داد و گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در محدوده خاورشهر و تشکیل چند پرونده، به سرعت تیم های عملیاتی برای شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان به کلانتری این محل اعزام شدند.

0 25

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،سرهنگ دوستعلی جلیلیان روز یکشنبه در این باره اظهار داشت: چکیده پرونده نشان از این داشت که ۲ زن تحت عنوان مستاجر و یا خریدار وارد منازل محدوده خاور شهر شده و با بررسی مسیر های ورود و خروج، محل کمدها و تعداد اتاق ها اطلاعات بدست آمده را در اختیار پنج آقا همدست قرار داده و آنها اقدام به سرقت در زمان مناسب می کنند واموال را به مالخر مشخصی می فروشند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ادامه داد: ماموران کلانتری با حضور در محل های سرقت و استفاده از شیوه های نوین و خاص پلیسی سرنخ های متعددی از سارقان بدست آوردند و با در کنار هم قرار دادن ادله های موجود محل اختفاء سارقان در ۲ نقطه از خاورشهر بدست آوردند.

این مسئول خاطرنشان کرد: دیروز پس از انجام هماهنگی های قضایی تیم های عملیات این کلانتری به مخفیگاه متهمان اعزام شدند و در ۲ عملیات هماهنگ و منسجم متهمان را دستگیر کردند و از مخفیگاهشان تعداد زیادی اموال مسروقه کشف شد.

سرهنگ جلیلیان افزود: متهمان در تحقیقات به بزه ارتکابی معترف و مال باختگان شناسایی و پس از دعوت به کلانتری و اخذشکایت و تکمیل پرونده تحویل مراجع قضایی شدند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.