مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

فرماندار: همراهی اصناف شهرستان ری در کرونا شایسته قدردانی است

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: شیوع کرونا در کشور سبب شد تا در راستای حفظ سلامت مردم محدودیت های برای مشاغل ایجاد شود که در این خصوص اصناف شهرستان ری همراهی خوبی را در اجرای طرح محدودیت های کرونایی داشتند که شایسته قدردانی است.

حسین توکلی کجانی روز چهارشنبه در آئین تجلیل از کسبه محله استخر شهرری اظهار داشت: البته در فرمانداری ویژه شهرستان ری تلاش شد تا شرایط فعالیت صنوفی که امکان فعالیت با رعایت شیوه نامه های بهداشتی را داشتند، مهیا شود.

وی خاطرنشان کرد: اصناف جزو اقشار مهم کشور محسوب می شوند زیرا برای پیشبرد اهداف در موضوعات اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی تاثیر بسزایی دارند.

این مسئول افزود: اصناف شهرستان ری از گذشته در رفع مسائل و موضوعات جامعه مشارکت داشته و همواره با ارتباط دوسویه با دستگاه های اجرایی، در عرصه های مختلف کشور نقش آفرین هستند که باید تلاش کنیم این ارتباط روز به روز تقویت شود.

به گفته معاون استاندار تهران، سال گذشته در راستای تحقق شعار سال با همکاری واحدهای تولیدی و کسبه شهرستان ری، شاهد ایجاد ۲۲۸ درصدی اشتغال در شهرستان و کسب رتبه برتر در استان تهران بودیم و همه باید تلاش کنیم امسال نیز ضمن تحقق شعار “تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها”، در حوزه های تولید و اشتغال اتفاقات خوبی در شهرستان ری رقم بخورد.

توکلی ادامه داد: مشکلات اصناف ری و موارد مهم در حوزه صنوف در ستاد تسهیل و رفع موانع تولید شهرستان ری مطرح و از سوی مجموعه مدیریت شهری و دستگاه های اجرایی برای رفع مشکلات تلاش میشود و امیدواریم بتوانیم با توجه به شرایط سخت اقتصادی ناشی از تحریم ها، مشکلات اصناف را تا حد توان برطرف کنیم.

وی یادآور شد: اصناف ری در روز ۲۸ خرداد در کنار حضور پرشور مردم در پای صندوق های رای، به خوبی به ندای رهبر معظم انقلاب لبیک گفتند به نحوی که در شهرستان ری شاهد مشارکت حداکثری مردم در انتخابات۱۴۰۰ بودیم.

 شهرستان ری با برخورداری از ۵۶ اتحادیه توزیعی، تولیدی و خدماتی و ۱۰ هزار واحد صنعتی و صنفی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد، کارخانه سیمان و کارگاه های تولیدی و خدماتی اعم از سنگ بری، شیشه و سفال، آجرپزی، کارگاه قالیبافی و قالیشویی، کشتارگاه دام و طیور به عنوان قطب کار و تولید در پهنه جنوب تهران مطرح است.
شهرستان ری (به مرکزیت شهرری) با جمعیتی بیش از یک میلیون نفر در جنوب استان تهران واقع شده که دارای پنج شهر شهرری، باقرشهر، کهریزک، قیامدشت و حسن آباد است.
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پنج × 4 =