مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

ثبت نام داوطلبان ششمین دوره انتخابات شوراهای شهر در شهرستان ری به ۲۸ نفر رسید

فرماندار ویژه ری گفت: با ثبت نام ۱۴ داوطلب دیگر، تعداد ثبت نامی داوطلبان ششمین دوره انتخابات شورای شهر ری در دومین روز به ۲۸ نفر رسید.

0 26

حسین توکلی کجانی شامگاه پنج شنبه در جمع خبرنگاران در خصوص وضعیت تعداد داوطلبان ثبت نام شده در شهرستان ری اظهار داشت: در دومین روز ثبت نام از داوطلبین ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان ری که از ساعت ۸ صبح لغایت ۱۸ ادامه داشت ۱۴ داوطلب نام نویسی که از این تعداد ۱۱ داوطلب به صورت حضوری و ۳ داوطلب به صورت غیر حضوری و الکترونیکی ثبت نام کردند.

توکلی کجانی گفت: یک داوطلب مرد و یک داوطلب خانم از شهر حسن آباد، یک نفر با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و یک نفر با کارشناسی، ۳ داوطلب مرد و یک داوطلب خانم از شهر باقرشهر، ۲ نفر با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد، یک نفر با کارشناسی و یک نفر کاردانی، ۶ داوطلب مرد و یک داوطلب خانم از شهر کهریزک ۵ نفر با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد و ۲ نفر با کارشناسی و یک داوطلب مرد از شهر قیام دشت با مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد برای ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر ثبت نام کردند.

معاون استاندار تهران عنوان داشت: تا پایان وقت امروز پنج شنبه ۲۱ اسفندماه مجموع داوطلبین ثبت نام ششمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهرهای شهرستان ری ۲۸ نفر بوده است و روند ثبت نام تا روز سه شنبه ۲۶ اسفندماه ادامه خواهد داشت.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.