انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

انتشار گزارش خبرنگار شهرری در خبرگزاری آسوشیتدپرس

0 95

گزارش مهدی خانلری خبرنگار جوان اهل شهرری از فوت فاطمه رهبر نماینده منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از تهران در خبرگزاری آسوشیتدپرس منتشر شد

این روزها آمار مبتلایان و جان باختگان ویروس کووید ۱۹ یا کرونا به سرخط اخبار تمامی رسانه های جهان تبدیل شده است؛ نظر به اهمیت این موضوع، مهدی خانلری خبرنگار عکاس خبرگزاری فارس، گزارشی اختصاصی از مراسم تشییع پیکر فاطمه رهبر، نماینده مردم تهران در دوره های هفتم، هشتم و نهم در مجلس شورای اسلامی در آرامستان بهشت زهرا(س) که براثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داده است، منتشر کرد.
خبرگزاری آسوشیتدپرس، نیز به عنوان بزرگ ترین بنگاه خبری جهان، اقدام به انتشار گزارش اختصاصی مهدی خانلری، خبرنگار خبرگزاری فارس، از مراسم تشییع پیکر فاطمه رهبر، در این سایت کرده است. در توضیح شرح عکس این خبر آمده است:
«سوگواری اقوام بر پیکر مطهر فاطمه رهبر ، نماینده منتخب حوزه انتخابیه تهران که روز شنبه پس از آلوده شدن به کروناویروس جدید درگذشت ، در قبرستان بهشت زهرا (س) ، واقع در بیرون از تهران ، ایران ، یکشنبه ، ۸ مارس سال ۲۰۲۰ درگذشت. رهبر پیش از این سه دوره به عنوان قانونگذار خدمت کرده بود. با نزدیک شدن به سال نو فارسی ، معروف به نوروز ، مقامات بر مردم فشار می آوردند که به مسافرت نروند و در خانه بمانند. سخنگوی وزارت بهداشت ، کیانوش جهانپور ، که یکشنبه آمار جدیدی از تلفات ایران را ارائه داد ، تأکید کرد که مردم حتی نباید در مراسم تدفین شرکت کنند.
(مهدی خانلری / خبرگزاری فارس/ انتشار از طریق (AP) Associated Press

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید