انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

عملیات اجرایی ورزشگاه روستای اسلام آباد نظامی شهرری آغاز شد

0 121

عملیات اجرایی مجموعه ورزشی روستای اسلام آباد نظامی از توابع شهرری امروز (یکشنبه) با حضور جمعی از مسئولان محلی به زمین زده شد.

بخشدار مرکزی ری در حاشیه مراسم کلنگ زنی مجموعه ورزشی روستای اسلام آباد نظامی شهرری  گفت: مجموعه ورزشی روستای اسلام آباد نظامی شهرری با اعتبار ۹ و نیم میلیارد تومان و مساحت دو هزار و ۲۰۰ متر در ۲ و نیم طبقه در این منطقه احداث می شود.
فاطمه فکوریان افزود: مجموعه ورزشی روستای اسلام آباد نظامی شهرری به عنوان اولین مجموعه ورزشی دارای طبقات در سطح ری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.
وی عنوان کرد: این مجموعه ورزشی برای استفاده بانوان و آقایان بوده و همگان می توانند از امکانات و تسهیلات آن بهره مند شوند.
بخشدار مرکزی ری خاطر نشان کرد: با توجه به اینکه روستای اسلام آباد نظامی شهرری به عنوان روستای دوستدار ورزش معرفی شده، زیرساخت های لازم برای احداث این مجموعه ورزشی فراهم شد.
این مسئول توسعه فضای ورزشی را امری مهم و موثر در کاهش آسیب های اجتماعی خواند و خاطرنشان کرد: استفاده از مجموعه ورزشی موجب افزایش روحیه نیاز و شادابی در بین همه اقشار به ویژه جوانان می شود.
فکوریان یادآور شد: بر اساس پیش بینی های انجام شده این مجموعه ورزشی در هفته دولت به بهره برداری خواهد رسید.
روستای اسلام آباد نظامی ۵۰ هکتار مساحت دارد که در کنار جاده ورامین در محدوده بخش مرکزی شهرستان ری واقع شده است. بنابر اعلام سرپرست دهیاری، این روستا حدود ۱۰ هزار نفر در قالب حدود سه هزار خانوار جمعیت دارد.
بخش مرکزی شهرستان ری از شمال به بزرگراه آزادگان، از جنوب به تقاطع ایران ترانسفو و روستای فتح آباد در جاده قدیم قم، از غرب به اتوبان صالح آباد و از شرق به بزرگراه امام رضا(ع) منتهی می شود.

اقتباس خبر از : خبرگزاری ایرنا

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید