انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

همدلی شهردار و اعضای شورای اسلامی موجب پیشرفت و آبادانی شهر می شود

مراسم معارفه سعید استاد فرج شهردار جدید و منتخب شورای اسلامی باقرشهر صبح امروز با حضور مسئولان شهری و استانی در سالن جلسات شهرداری باقرشهر برگزار شد.

حسین ابراهیمی رئیس شورای اسلامی باقرشهر در این مراسم به سخنرانی پرداخت و گفت: امروز مراسم تکریم و معارفه دو خدمت گذار است جا دارد که از زحمات و تلاش دکتر ناصری پور تقدیر و تشکر نماییم که در زمان سکانداری شهرداری باقرشهر خدمات ارزنده ای به شهر و شهروندان باقرشهر نموده اند .

وی در ادامه اظهار داشت : با تصمیم اعضای محترم شورای اسلامی باقرشهر امروز شاهد معرفی مهندس استاد فرج هستیم که ایشان نیاز به معرفی ندارند و سابقه و شناخت بسیار خوبی از شهر ، پرسنل و مردم فهیم باقرشهر دارند و همین مساله انتخاب ایشان را به عنوان شهردار برای ما آسان نمود.

رئیس شورای اسلامی باقرشهر در ادامه با اشاره به همدلی و همدلی اعضای شورای اسلامی و مجموعه شهرداری باقرشهر ، عنوان کرد : جا دارد از مهندس سرنابه تقدر و تشکر نماییم چرا که ایشان در زمان سرپرست شهرداری باقرشهر به خوبی از پس مدیریت شهرداری برامده و تلاش های بسیاری نموده اند، امید است بتوانیم همواره در راستای رفع مشکلات شهری و خدمت رسانی به شهروندان قدم های مثبتی برداریم.