مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

آمادگی کامل شهرداری باقرشهر برای برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی و ورزشی استان تهران/ آغاز جام “جوان پهلوان” از ساعاتی دیگر

🔻شهردار باقرشهر از آمادگی کامل این شهر برای برگزاری نخستین و بزرگترین رویداد ورزشی استان تهران خبر داد و گفت: کلیه تمهیدات لازم برای برگزاری جام “جوان پهلوان” اندیشیده شده است.

0 868

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری، مرتضی همتی شهردار باقرشهر با اشاره به اقدامات انجام شده برای برگزاری هرچه بهتر مسابقات اظهار داشت: آئین افتتاح نخستین دوره از جام “جوان پهلوان” رأس ساعت ۱۸ در میدان المپیک بوستان عطر سیب باقرشهر با حضور مردم ورزش دوست این شهر، جمعی از مسئولین و ورزشکاران چهره‌های ملی برگزار می‌شود.
وی با تأکید بر آمادگی همه جانبه شهرداری باقرشهر برای برگزاری مسابقات افزود: تمامی امکانات و ظرفیت‌های موجود در شهرداری برای میزبانی شایسته از ورزشکاران و میهمانان به‌کار گرفته شده و باقرشهر برای اولین بار میزبان رویدادی بزرگ خواهد بود.
شهردار باقرشهر در ادامه گفت: آغاز رسمی این مسابقات از صبح فردا خواهد بود و به منظور رفاه شرکت‌کنندگان در این رویداد کلیه تمهیدات ترافیکی، انتظامی و خدماتی برنامه‌ریزی شده است.
همتی تصریح کرد: تمامی مراحل برگزاری این رویداد از سوی کارشناسان شهرداری باقرشهر و نیز کارشناسان و بازرسان ورزشی بررسی شده تا ورزشکاران بدون کوچکترین اختلالی برای شرکت در مسابقات حاضر شوند.
شهردار باقرشهر ابراز داشت: این رویداد چهره دیگری از باقرشهر و ظرفیت‌ها و پتانسل‌های ورزشی آن را به استان تهران و حتی در سطح کشور نمایان خواهد کرد.
همتی در پایان ضمن دعوت از شهروندان برای شرکت در آیین افتتاحیه این رقابت‌ها خاطرنشان کرد: برگزاری این رویداد با حمایت و هدایت برخی از دستگاه‌ها و نهادهای امنیتی و اداری و نیز برخی ورزشکاران همراه بود که در این فرصت از استاندار تهران، فرماندار ویژه ری، بخشدار کهریزک، مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران، امام جمعه باقرشهر، رؤسای هیئات ورزشی، فرمانده سپاه ، فرمانده بسیج و سایر نهادهای امنیتی ..‌.‌تشکر و قدردانی می‌کنم.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.