مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

تخریب 17 مورد ساخت و ساز غیرمجاز در مجتمع دامگستر

رئیس دادگاه عمومی بخش فشافویه گفت: ۱۷ مورد ساخت و ساز غیرمجاز در مجتمع دام‌گستر با توجه به گزارشات رسیده از اداره جهاد کشاورزی تخریب شد.

0 113

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ از مرکز رسانه قوه قضائیه، صادق محبوبی روز شنبه در این باره گفت: تعداد ۱۷ مورد ساخت و سازهای غیرمجاز در این مجموعه رخ داده بود که در اجرای قانون و توسط اداره جهاد کشاورزی از این ساخت و ساز جلوگیری نسبت به تخریب سازه‌های نیمه کاره و غیرمجاز اقدام شده است.

وی افزود: با توجه به ساخت و سازهای غیرمجاز صورت گرفته در مجموعه دام گستر و در اجرای تبصره ۲ ماده ۱۰ قانون حفظ حقوق اراضی ملی و باغ ها، ساخت و سازهای غیرمجاز با حضور نماینده این حوزه قضایی و مسئولان دستگاه‌های ذیربط و عوامل اجرایی تخریب و به وضع سابق اعاده شد.

رئیس دادگاه عمومی بخش فشافویه تصریح کرد: ضروری است تا دستگاه‌های متولی با نظارت و پیگیری لازم از تخریب منابع و اراضی کشاورزی و ساخت و سازهای غیرمجاز جلوگیری کرده نسبت به اجرای وظایف قانونی، به موقع اقدام لازم را انجام دهند.

وی خاطرنشان کرد: اقدام قانونی اداره جهاد کشاورزی در راستای اجرای قانون بوده و هیچگونه خلل و مانعی در انجام امور دامداری و تولیدات این مجموعه صورت نگرفته است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.