مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارقان ضایعات پلاستیک و مالخر در باقرشهر دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارقان سابقه‌دار که ۵ تن ضایعات پلاستیک از محدوده باقرشهر سرقت کرده بود خبر داد و گفت: در این رابطه مال‌خر اموال مسروقه روانه زندان شدند.

0 177

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ سرهنگ محمدقاسم طرهانی ظهر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به دستگیری سارق ضایعات اظهار داشت: سوم تیرماه امسال با وقوع سرقت 5 تن ضایعات پلاستیک در محدوده باقرشهر، رسیدگی به موضوع در دستور کار عوامل تجسس کلانتری 175 قرار گرفت.

 وی افزود: مأموران تجسس کلانتری باقرشهر با حضور در محل سرقت دریافتند که سارق با تخریب قفل‌ها، وارد انبار شده و 5 تن ضایعات پلاستیکی سرقت کرده است.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه ابراز داشت: مأموران با پایش تصویری دوربین‌های شهری و استفاده از بانک اطلاعاتی مجرمان سابقه‌دار، سارق به همراه مال‌خر اموال مسروقه را که افرادی حدوداً 37 و 42 ساله بودند شناسایی کردند و در ادامه مخفیگاه متهمان شناسایی و نتیجه بررسی‌های انجام شده به مرجع قضائی منعکس شد.

سرهنگ طرهانی تصریح کرد: متهمان در 2 عملیات منسجم و مجزا دستگیر شدند و در بررسی‌های اولیه از مخفیگاه مال‌خر اموال مسروقه، حدود یک تن از ضایعات به سرقت رفته کشف شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری در پایان خاطرنشان کرد: متهمان پس از انتقال به کلانتری باقرشهر در تحقیقات ابتدایی به جرم خود مبنی بر سرقت اماکن خصوصی اعتراف و انگیزه خود را تأمین نیازهای مالی عنوان کردند که هر دو متهم پس از تکمیل پرونده به دادسرا اعزام و سپس با قرار مناسب روانه زندان شدند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.