مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

افتتاح اولین سالن تیراندازی روستایی عشایری در شهرری

اولین سالن تیراندازی روستایی عشایری کشور در روستای نسوز شهرری با حضور سرپرست فدراسیون روستایی عشایری و بازی های بومی محلی افتتاح و به بهره برداری رسید.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛ نخستین سالن تیراندازی روستایی در پی تفاهم نامه سه جانبه بین ستاد مبارزه با مواد مخدر و فدراسیون های ورزش روستایی وفدراسیون تیراندازی احداث و با حضور علیرضا پسندیده مدیرکل دفتر توسعه ورزش روستایی و سرپرست فدراسیون ورزش روستایی عشایری و باز ی های بومی محلی  افتتاح در اختیار علاقمندان این رشته در روستای نسوز شهرستان ری قرار گرفت.

در آیین افتتاحیه این سالن مسوولین ستاد مبارزه با مواد مخدر، روسای فدراسیون های تیراندازی و ورزش روستایی، فروغی قهرمان المپیک، خانواده شهید طهرانی مقدم، داورزنی رئیس هیئت ورزش روستایی استان تهران، ورزشکاران و اهالی علاقمند به رشته تیراندازی حضور داشتند.

براساس این تفاهم نامه مشترک قرار است در هر استان سه سالن تیراندازی روستایی افتتاح و به تجهیزاتی از قبیل دو قبضه سلاح، سیبل متحرک و وسایل آموزشی مجهز شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه