مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

با احداث پل فیروزآباد یک گره مهم ترافیکی در کمربندی دوم تهران مرتفع می شود 

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران عنوان کرد:

مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران احداث پل فیروزآباد را در راستای حذف یکی گلوگاه های مهم ترافیکی در محور کمربندی دوم تهران یک نقطه عطف خواند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛حسین جنتی مدیرکل راه و شهرسازی استان تهران که در مراسم شروع عملیات اجرایی پل فیروزآباد با حضور یزدی خواه نماینده مجلس، زمانی فرماندار  شهر ری، خضری مدیرکل راهداری و اصحاب رسانه ها و مطبوعات سخن می گفت، احداث این پل را با هدف حذف یک گلوگاه ترافیکی و تسهیل ترافیک کاربران جاده ای بالاخص رانندگان ترانزیت یک گام جدی و مهم عنوان کرد و افزود: ما آمادگی کامل داریم تا ۱۵ ماه بعد این پروژه را به اتمام برسانیم، حتی در صورت تأمین اعتبار و حمایت نماینده مجلس برای تخصیص مالی راه و شهرسازی استان تهران توان افتتاح پروژه در زمانی زودتر از موعد مقرر را دارد.

وی افزود: ارتقاء ایمنی و حفظ جان همشهریان وظیفه و رسالت اداره کل راه و شهرسازی استان تهران است.
جنتی همچنین گفت: محور کمربندی دوم تهران در محل تقاطع فیروزآباد با عرض کم برای یک لاین رفت و یک لاین برگشت طراحی شده بود که پس از تکمیل و بهسازی پل مذکور تبدیل به دو لاین رفت و دو لاین برگشت می شود.
لازم به ذکر است برآورد نهایی هزینه احداث این پل ۱۵۰۰ میلیارد ریال عنوان شده است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه