مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

انبار 6 هزار متری در کهریزک طعمه حریق شد

مدیرعامل آتش نشانی کهریزک با اشاره به آتش سوزی انبار ضایعات گفت: ۴۰ آتش نشان از ۳ ایستگاه، حریق را مهار کردند.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛امیر رمضانی با اشاره به آتش سوزی در انبار ضایعات در کهریزک در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ساعت ۱۲ و ۳۰ دقیقه ظهر امروز وقوع آتش‌سوزی در یک انبار بزرگ ضایعات در شهر کهریزک به مرکز آتش‌نشانی اعلام شد و بلافاصله مأموران ایستگاه آتش‌نشانی با تجهیزات کامل در محل حادثه حاضر شدند.

وی با اعلام اینکه با حضور نجاتگران آتش‌نشانی در محل حادثه مشخص شد حریق در یک انبار بزرگ دپوی ضایعات به وقوع پیوسته است، افزود: وسعت این انبار ۶ هزار متر و به صورت کامل شعله‌ور بود که با توجه به وجود مواد اشتعال‌زا بلافاصله آتش‌نشانان ۲ ایستگاه باقرشهر و تهران به محل حادثه اعزام و به محاصره شعله‌های آتش با استفاده از تجهیزات پرداختند.

مدیرعامل آتش‌نشانی کهریزک با اعلام اینکه خوشبختانه حادثه آسیب جانی نداشته است گفت: در این محل ضایعات پلاستیک و کاغذ نگه‌داری می‌شد و وسعت آتش خسارات مالی زیادی بر جای گذاشته است.

رمضانی با اشاره به اینکه ۴۰ آتش‌نشان از ۳ ایستگاه آتش‌نشانی برای اطفای حریق اقدام کردند در پایان خاطرنشان کرد: شعله‌های آتش در کمتر از ۳ ساعت مهار شد و علت وقوع حادثه از سوی کارشناسان علت یاب در دست بررسی است.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه