مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق باغ های محدوده کهریزک دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق هایی که از باغ ها و انبارهای محدوده کهریزک دزدی می کردند خبر داد

0 291

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ؛فرمانده انتظامی شهرستان ری در این باره گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از باغ ها و انباری های محدوده کهریزک شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار مأموران کلانتری ۱۷۰ این فرماندهی قرار گرفت.

به گفته جلیلیان، ماموران انتظامی با رصدهای میدانی و پایش دوربین های مداربسته و استفاده از بانک اطلاعات مجرمان حرف های موفق به شناسایی هویت دو سارق شدند.

وی در ادامه با بیان اینکه هماهنگی‌های قضایی در این خصوص انجام پذیرفت، اظهار داشت: تیمی از مأموران کلانتری کهریزک به مخفیگاه متهمان اعزام و در یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه هر دو ساله را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان ری گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهمان مقادیری اموال مسروقه شامل ۲۰۰ متر کابل برق صنعتی و ۱۴ دستگاه ابزاری صنعتی به ارزش حدودی ۸میلیارد ریال کشف شد.

وی خاطرنشان کرد: در تحقیقات انجام شده متهمان به بیش از ۱۰ فقره سرقت از باغات اعتراف و تاکنون پنج مالباخته به کلانتری مراجعه و سارق را شناسایی کرده اند.

سرهنگ جلیلیان با اشاره به اینکه برقراری امنیت پایدار در جامعه نیازمند مشارکت همگانی با پلیس است، از شهروندان خواست اطلاعات و اخبار خود را در زمینه‌های مسائل امنیتی و انتظامی سریعا از طریق سامانه ۱۱۰ با پلیس در میان بگذارند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.