مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

10 هزار تن گندم در شهرری برداشت می شود

مدیر جهاد کشاورزی شهرستان ری، از برداشت و تحویل بیش از ۱۰ هزار تن محصول گندم در این شهرستان به مراکز مورد نظر با بالاترین کیفیت و بدون داشتن مورد غیر استاندارد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ،جبرئیل برادری  روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، با اشاره به معرفی بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات جهت خوراک دام و طیور و آبزیان  اظهار داشت: با تلاش جهاد کشاورزی شهرستان ری و همکاری بانک کشاورزی شهرستان، میزان بیش از ۱۰۰ میلیارد تومان تسهیلات بانکی  جهت تامین نهاده های دام و طیور و آبزیان به منظور حمایت از تولید و بهره مندی تولیدکنندگان از این تسهیلات به بانک معرفی شد.

وی خاطرنشان کرد: با ثبت اطلاعات متقاضیان این نوع تسهیلات در سامانه سیتا و معرفی به بانک کشاورزی گام بزرگی در جهت رفع مشکلات بهره‌برداران این حوزه برداشته شد.

سامانه سیتا جهاد کشاورزی راه اندازی شده است تا کلیه دامداران و کشاورزانی که برای راه اندازی پروژه های دامپروری و کشاورزی نیاز به دریافت تسهیلات دارند، در این سامانه ثبت نام کنند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه