مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

معیشت مردم اولویت اصلی بودجه دولت باشد

امام جمعه شهرری گفت: شایسته است نمایندگان مجلس بودجه سال آینده کشور را به گونه ای تصویب کنند که معیشت قشر محروم جامعه بیشتر از این آسیب نبیند.

0 55

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری به نقل از ایرنا ، حجت الاسلام سید علی شاهچراغی در خطبه های این هفته نمازجمعه شهرری افزود: حال که دولت در شرایط سختی بودجه سال آینده کشور را تنظیم کرده و به مجلس فرستاده است توقع داریم که نمایندگان معیشت مردم را در این بودجه نظر داشته باشند.

وی با اشاره به شهادت آیت الله مفتح و روز وحدت حوزه و دانشگاه و خدمات ارزشمند این شهید والامقام، اظهار داشت: وحدت این دو نهاد در دفاع از آرمانهای انقلاب است.

خطیب جمعه شهرری اضافه کرد: دشمنان به دنبال آسیب رساندن به جریان فرهنگی در دانشگاه و حوزه است، بنابراین اجازه ندهیم دشمنان این ارزش ها را از ما بگیرند. 

حجت الاسلام شاهچراغی در خصوص مذاکرات هسته ای کشورمان نیز خاطرنشان کرد: مطمئن هستیم که تیم مذاکره کننده جمهوری اسلامی ایران مصالح اقتصادی را به مذاکرات گره نخواهد زد و اقتصاد را شرطی نمی کنند.

وی ادامه داد: طرف های مذاکره یا خواسته ملت ایران را می پذیرند یا نمی پذیرد، در صورت نپذیرفتن خودشان را خسته می کنند و ملت مقاوم ایران هرگز تسلیم زورگویی های آنان نمی شود.

امام جمعه شهرری با اشاره به شهادت حضرت زهرا (س) و قدرشناسی ایام فاطمیه گفت: دخت نبی مکرم اسلام شناسنامه شیعیان است و دنیا ما را با این شناسنامه می شناسد.

حجت الاسلام شاهچراغی با بیان اینکه توهین به ائمه اطهار (ع) قابل تحمل نیست ، از دادگاه ویژه روحانیت خواست با فردی که هفته های گذشته در نماز جمعه یکی از شهرهای شمالی به اهل بیت (ع) توهین کرده بود، برخورد قانونی کند.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه