مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

سارق حرفه ای خودرو در دولت آباد شهرری دستگیر شد

دولت آباد شهرری – فرمانده انتظامی شهرستان ری از دستگیری سارق حرفه ای که خودرو مسروقه را از خانی آباد دزدیده بود در دولت آباد شهرری خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، “سرهنگ دوستعلی جلیلیان” گفت: روز جاری یکی از شهروندان با مراجعه به عوامل گشت کلانتری ۱۶۷ دولت آبادشهرری اعلام کرد چند ساعت قبل خودروی پرایدش از محدوده خانی اباد به سرقت رفته و با توجه به اینکه دارای جی پی اس می‌باشد مشخص شده در محدوده دولت اباد تردد دارد.

وی افزود: عوامل کلانتری ۱۶۷ دولت آباد شهرری سریعا با بررسی موقعیت خودروی مسروقه طی یک عملیات ضربتی و غافلگیرانه خودروی در حال حرکت را متوقف و سارق را که قصد فرار داشته بلافاصله دستگیر و برای بررسی بیشتر به کلانتری ۱۶۷ دولت آباد منتقل می‌نمایند.
فرمانده انتظامی شهرستان ری در ادامه با اشاره به اینکه متهم دارای سوابق متعدد سرقت می‌باشد اعلام داشت: در تحقیقات انجام شده سارق به بزه ارتکابی اعتراف و پس از پایان تحقیقات راهی دادسرا شد.
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه