مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

اسب دزد های قیامدشت دستگیر شدند

فرمانده انتظامی شهرستان ری از بازداشت اسب دزدهای قیامدشت خبر داد و گفت با تحقیقات پلیسی راز مردان اسب دزد فاش شد.

0 11

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، سرهنگ دوستعلی جلیلیان اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت اسب از عشایر و دامداران روستای چهلقز، شناسایی و دستگیری سارقان در دستور کار تیم عملیات کلانتری 174 قیامدشت قرار گرفت. با رصدهای میدانی و تحقیقات خاص پلیسی مشخص شد 3 مرد با همکاری و همدستی یکدیگر، اسب‌های دامداران و عشایر این منطقه را سرقت که هویت و مخفیگاه متهمان و شگرد این سارقان در بررسی‌های پلیسی فاش شد.

فرمانده انتظامی شهرستان ری ابراز کرد: با شناسایی مخفیگاه سارقان به دست آمد، سارقان با سرقت اسب ها آن را به مخفیگاهشان انتقال و هم اکنون 3 راس اسب در این مکان موجود است که بلافاصله نتیجه بررسی ها پلیس در اختیار مرجع قضائی قرار گرفت.

این مقام انتظامی در ادامه عنوان کرد: پس از هماهنگی های قضائی تیم عملیات کلانتری قیامدشت به مخفیگاه سارقان اعزام و طی یک عملیات ضربتی اعضای این باند را دستگیر و در بازدید از این محل 3 راس اسب مال باختگان کشف شد.

سرهنگ جلیلیان در پایان با بیان اینکه متهمان همگی از افراد سابقه‌دار هستند، اضافه کرد: در تحقیقات انجام شده متهمان به 5 فقره سرقت معترف و کشف سایر جرائم احتمالی متهمان در دستور کار قرار دارد.

منبع پایگاه خبری پلیس
عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.