مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

تاکید فرماندار ری بر ضرورت تشویق و تجلیل از پرداخت کنندگان زکات

در اولین جلسه شورای زکات سال 99 که به صورت استانی در شهرستان ری و با حضور استاندار تهران برگزار شد، ترویج اهمیت پرداخت زکات در دستور کار قرار گرفت و میزان پرداخت زکات در شهرستان ری نشان می دهد علیرغم شیوع کرونا، دستگاه های اجرایی شهرستان با هم افزایی و همکاری کشاورزان اقدامات خوبی را در این راستا انجام داده اند.

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری در جلسه شورای زکات، اظهارداشت:با توجه به افزایش دو برابری پرداخت زکات سال جاری نسبت به سال گذشته در شهرستان ری، ضرورت دارد ضمن تشویق پرداخت کنندگان زکات، به نحو شایسته از آنان تجلیل و قدردانی شود.

شهرستان ری دارای بافتی مذهبی و تاریخی است و همواره مردم این شهرستان برای امورات دینی و مذهبی اهمیت ویژه ای قائل هستند همانگونه که در همین ایام و در مراسم سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و چهلم شهید فخری زاده، شورای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت شهرستان با رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه های اثرگذاری را اجرا کرد.

در مرکز شهرستان و بخش های تابعه بایستی به نحوی برنامه ریزی شود که ترویج اهمیت پرداخت زکات به صورت مطلوب انجام شود و زکات جمع آوری شده در همان بخش و منطقه هزینه و خدماتی که از محل منابع زکات به مردم ارئه می شود اطلاع رسانی شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

2 + یازده =