مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

فرماندار ری: انتخابات1400با ضرورت حفظ سلامت مردم برگزار می‌شود

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت شیوع ویروس کرونا همه برنامه‌ها و مراسم را تحت‌شعاع قرار داده و محدودیتهایی را ایجاد کرده است، اما انتخابات ۱۴۰۰ با ضرورت حفظ سلامت مردم و اتخاذ تدابیر لازم در این خصوص برگزار می‌شود.

0 116

حسین توکلی کجانی روز شنبه در دومین جلسه هماهنگی برگزاری انتخابات خرداد سال آینده شهرستان ری اظهار کرد: قانون‌مداری، سرلوحه کار نیروهای اجرایی انتخابات ۱۴۰۰ در شهرستان ری قرار دارد.
او افزود: مدیران و مسئولان شهرستان ری ارائه خدمات مطلوب و جلب رضایت عمومی را در اولویت قرار دهند تا امید و اعتماد در جامعه افزایش یابد و زمینه مشارکت بالا در انتخابات فراهم شود.
این مسئول خاطرنشان کرد: برگزاری انتخابات همراه با سلامت و امنیت و همچنین افزایش مشارکت سیاسی و حضور حداکثری در انتخابات از اولویت‌های شهرستان ری است.
معاون استاندار تهران اضافه کرد: ضرورت دارد شرایطی مهیا شود تا همه طیف‌ها و گروه‌های سیاسی در انتخابات ۱۴۰۰ مشارکت کنند و در این راستا مسئولان اجرایی انتخابات در شهرستان ری تنها قانون را برای انجام امور مدنظر دارند و ضمن حمایت از فعالیت همه طیف‌ها، جناح‌ها و فعالان سیاسی درون خانواده انقلاب، هیچگونه جانبداری در این خصوص ندارد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه