مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

کشف بیش از 100 تن گوشت منجمد تاریخ مصرف گذشته در کهریزک/ برخورد قاطع و قانونی با اخلال‌گران سلامت جامعه

بخشدار کهریزک با اشاره به کشف بیش از 100 تن گوشت منجمد تاریخ مصرف گذشته در کهریزک گفت: برخورد قاطع و قانونی با اخلال‌گران سلامت جامعه در دستور کار ما قرار دارد.

امین بابایی در حاشیه بازدید از واحد سردخانه نگهداری از گوشت در کهریزک در جمع خبرنگاران،  اظهار داشت: در چارچوب وظایف حاکمیتی و دفاع از حقوق سلامت شهروندان، گشت مشترکی با همکاری نمایندگان اتاق اصناف، حوزه قضائی، بخشداری کهریزک، دامپزشکی و مأموران انتظامی از واحدهای کشتارگاهی در سطح شهر کهریزک برگزار شد.

وی سپس با اشاره به گزارش‌های دریافتی مبنی بر وجود سردخانه‌ نگهداری از گوشت فاسد در کهریزک گفت: طی پیگیری‌های اتاق اصناف شهرستان ری و اقدامات فنی، بازرسان موفق شدند هویت مالک انبار و محل بسته‌بندی گوشت‌های فاسد را شناسایی و با هماهنگی تیم بازرسی برای بررسی دقیق موضوع به محل مذکور اعزام شدند

بخشدار کهریزک بیان کرد: با بازرسی از این واحد متخلف بیش از 100 تن گوشت منجمد برزیلی تاریخ مصرف گذشته کشف شد.

بابایی ادامه داد: بخشداری کهریزک با واحدهای متخلف و کسانی که سلامت مردم را به خطر می‌اندازند، به عنوان اخلالگر سلامت جامعه، بدون اغماض برخورد و اقدامات قانونی را در دتسورکار قرار می‌دهد.

وی همچنین تصریح کرد: پرونده تخلف این واحد صنفی توسط نماینده دامپزشکی شهرستان ری مورد پیگرد و پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی ارجاع داده شد.

 

انتهای پیام/

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

1 + 7 =