مجله اینترنتی انعکاس
برای ورود به مجله و خواندن مطالب جذاب از این قسمت استفاده کنید

اتصال آب ۱۶ روستای شهرستان ری به آب شرب تهران محقق شد

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: در مورد آب شرب در حوزه روستایی و شهری کارهای خوبی انجام شده و بهسازی و نوسازی مخازن پیگیری شده ضمن اینکه اتصال آب ۱۶ روستای شهرستان ری به آب شرب تهران محقق شده است.

حسین توکلی کجانی معاون استاندارتهران و در حاشیه بهره برداری از چهارطرح عمرانی، آموزشی، صنعتی و خدماتی در شهرستان ری اظهار کرد: تقویت خانه های بهداشت به عنوان اولویت دولت یازدهم و دوازدهم، ساختمان دهیاری ها، سوله های ورزشی و کارآفرینی که از دیرباز مجمموعه مدیریت روستایی در این زمینه موفق عمل کرده اند، مورد توجه است.

وی ادامه داد: در مورد بخش خصوصی نیز شهرک های صنعتی پروژه های خوبی داشتند و ۲۳ پروژه به صورت ویدئو کنفرانس و در کل ۲۹ پروژه در شهرستان ری افتتاح شد.

معاون استاندار تهران خاطر نشان کرد: از آنجا که تعریض محور کمربندی دوم مقدور نبود، ایمن سازی و روکش آسفالت این محور انجام می شود، در مسیر آزادراه تهران_ قم نیز گاردریل هاجمع آوری و بجای آن نیوجرسی نصب شده که این امر در
ایمنی و تردد تاثیرگذار است.

فرماندار ویژه شهرستان ری گفت: در مورد آب شرب نیز در حوزه روستایی وشهری کارهای خوبی انجام شده و بهسازی و نوسازی مخازن پیگیری شده ضمن اینکه اتصال آب ۱۶ روستای شهرستان ری به آب شرب تهران محقق شده است، ضمن اینکه تلاش می شود تا در زمینه تحقق جهش تولید نیز زیرساخت های شهرک های صنفی و صنعتی تقویت شود.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دو × 2 =