انعکاس ری
پایگاه خبری و تحلیلی

قطعی پیاپی برق در برخی از مناطق شهر ری/ توانیر: خاموشی برنامه‌ریزی شده‌ نداریم

برخی از شهروندان پیامک های برنامه قطعی برق در منطقه محله ی سکونت خود دریافت کرده اند اما مدیر عامل شرکت توزیع نیروی استان تهران این موضوع را رد می کند

حاجی‌رضا تیموری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران، گفت: با کسب اطلاع از شرکت توزیع برق منطقۀ شهر ری، اعلام می‌کنیم هیچ قطعی برق برنامه‌ریزی شده‌ای در این حوزه شهر تهران وجود نداشته است

آبگرمکن فاضلی

حاجی‌رضا تیموری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان تهران در گفتگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس با اشاره به خبر قطعی برق در مناطقی از شهر ری استان تهران گفت: با کسب اطلاع از شرکت توزیع برق منطقۀ شهر ری، اعلام می‌کنیم هیچ قطعی برق برنامه‌ریزی شده‌ای در این حوزه شهر تهران وجود نداشته است.

مدیرعامل توزیع نیروی برق استان تهران، در بیان اینکه ممکن است، قطعی برق به صورت موردی اتفاق افتاده باشد گفت: با توجه به اینکه در دوران پیک مصرف انرژی برق قرارداریم، ممکن است به صورت موردی شاهد قطع برق برخی از مناطق شهر تهران باشیم اما شرکت توزیع در تلاش است تا در کوتاه‌ترین زمان ممکن به این خاموشی‌ها پایان دهد.

تیموری، ضمن درخواست از مردم در ارتباط با مدیریت مصرف و صرفه‌جویی 10 درصدی انرژی برق در شرایط کنونی گفت: در شرایطی که مردم به مدیریت مصرف خود بپردازند و صرفه‌جویی در این انرژی را مد نظر قرار دهند شاهد هیچ خاموشی در تمامی نقاط شهر نخواهیم بود.

*خاموشی‌های پیاپی در شهر ری

در حالی که خبر خاموشی برنامه‌ریزی شده توسط مدیر عامل توزیع نیروی برق استان تهران در منطقه شهر ری تکذیب می‌شود اما بعضی از اهالی شهرری در تماس با خبرگزاری فارس، از قطعی برق و خاموشی بین 2 تا 3 ساعت برای 4 روز پیاپی خبر می‌دهند.

گفتنی است، این خاموشی منجر به بروز مشکلات فراوانی برای اهالی مناطقی از شهر ری شده است. همچنین برخی منابع می‌گویند دستور قطعی خاموشی‌های شهر ری از دیسپچینگ صادر شده است که معنای این خبر بر قطعی برق برنامه‌ریزی شده در این منطقه صحه می‌گذارد.

پیامک های اعلام خاموشی 

برخی از شهروندان در شهرستان ری در طول هفته پیامک هایی تحت عنوان قطع و خاموشی برق در ساعات معین شده در منطقه ی محله سکونت خود دریافت کرده اند که ادعای برنامه نداشتن برای خاموشی ها را زیر سوال می برد

برای دریافت جدیدترین به روز رسانی ها در موبایل خود مشترک ما شوید

اخبار کرونا در شهرستان ری را اینجا بخوانید