مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

راننده کامیون در شهرری راننده سواری را زیر گرفت و کشت

افشین فردی که با کامیون در شهرری یک راننده خودروی سواری را بعد از مشاجره زیر گرفته بود دستگیر و روانه زندان شد

0 284

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری،چندی قبل، کارکنان انتظامات بیمارستان شهدای هفتم‌تیر مرگ مشکوک مرد جوانی را روی تخت بخش اورژانس به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ گزارش کردند.

با اعلام این خبر، ماموران کلانتری ۱۷۱ شهید مصطفی خمینی، بازپرس جنایی دادسرای شهرری و تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی سردخانه این مرکز درمانی شدند و جسد مرد ۴۸ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر تصادف با یک کامیون به قتل رسیده بود.

بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد راننده کامیون در جریان یک مشاجره از عمد مرد جوان را که راننده تاکسی بوده زیر گرفته است.

تیم جنایی در نخستین‌ گام برای تحقیقات میدانی راهی صحنه‌ جرم در جنوب تهران شدند و با بازبینی دوربین‌های مداربسته پلاک کامیون سبزرنگ را شناسایی کردند و متوجه شدند که صاحب این وسیله نقلیه موردنظر زن جوانی است که در خوانسار زندگی‌ می‌کند.

زن جوان خیلی زود هدف تحقیقات قرار گرفت و هنگامی که مقابل کارآگاهان قرار گرفت، مدعی شد کامیون در اجاره مردی به نام افشین بوده است که در رصدهای اطلاعاتی این موضوع تایید شد. تیم تحقیق در گام بعدی خانه افشین را در شهرری شناسایی کردند و پس از هماهنگی‌های لازم با بازپرس پرونده موفق به دستگیری او شدند.

همچنین در جریان بررسی‌های موشکافانه یکی از مسافران تاکسی زردنگ که شاهد حادثه بوده شناسایی شد و به کارآگاهان گفت: در مسیر بودیم که کامیون سبزرنگ با خودروی ما تصادف و فرار کرد که در این میان راننده به دنبال کامیون رفت و او را متوقف کرد. مقتول ابتدا به سمت کامیون رفت و به قصد ایجاد درگیری از پنجره‌اش آویزن شد اما راننده کامیون در این میان با سرعت حرکت کرد و باعث شد تا مقتول بر روی زمین پرت شود و زیر چرخ‌های کامیون برود.

متهم ۶۰ ساله که در جریان بازجویی‌ها منکر هرگونه تصادف و درگیری با مقتول بود پس از مواجه حضوری با شاهد حادثه و فیلم دوربین‌های مداربسته به قتل راننده تاکسی اعتراف و عنوان کرد که نمی‌دانسته او پس از اینکه روی زمین افتاده زیر چرخ‌های کامیون قرار گرفته است.

با صدور قرار قانونی از سوی بازپرس جنایی، متهم به اتهام مباشرت در قتل عمدی برای سیرمراحل قانونی به زندان معرفی شد.

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه