مجله اینترنتی انعکاس
مطالب جذاب وخواندنی وب

آغاز عملیات آسفالت بلوار سفیر و امید بعد از نیم قرن

شهردار باقرشهر با تشریح جزئیات پروژه بهسازی بلوار سفیر امید(جاده گاز) در باقرشهر گفت: اجرای پروژه از صبح امروز آغاز شده و تلاش می شود از آنجا که محور پرتردد و مورد نیاز شهروندان است، در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی شود.

به گزارش پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری ، مرتضی همتی شهردار باقرشهر در بازدید از روند اجرای پروژه بهسازی بلوار سفیر امید اظهار داشت: پروژه بهسازی بلوار سفیر و امید به علت بروز مشکلات متعدد برای شهروندان و خودروهای عبوری از این محور، پس از 50 سال‌ و صبح امروز در راستای ارتقای خدمات شهری و افزایش رضایتمندی مردم کلید خورد. وی افزود: این پروژه دارای 2 فاز است که فاز نخست آن با هدف اجرای تراش آسفالت و روکش آسفالت از صبح امروز آغاز شده و تلاش می شود از آنجا که محور پرتردد و مورد نیاز شهروندان است، در کوتاه ترین زمان ممکن اجرایی شود.همتی گفت : در این زمینه کارگاه پیمانکار تجهیز شده است و نقشه برداری کل مسیر جهت برداشت وضع موجود و اصلاحات مورد نیاز انجام و ضمن اصلاح شیب عرضی و طولی جهت هدایت آبهای سطحی و اصلاح زیرسازی در نواحی آسیب دیده ،شانه خاکی تسطیح و از نخاله پاکسازی می شود .

عضویت در خبرنامه سایت
عضویت در خبرنامه سایت
با عضویت در خبرنامه پایگاه خبری و تحلیلی انعکاس ری هر روز صبح اخبار را در ایمیل خود دریافت کنید
شما هر زمانی بخواهید می توانید خارج شوید
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

برای استفاده از خدمات بهتر سایت برخی از کوکی های مرورگر ذخیره شوند تا با سرعت بیشتری اطلاعات بازخوانی شود و مشکلی نداشته باشید پذیرفتن ادامه